You are currently viewing Drukarka imagePrograf PRO 4000 od Canona

Drukarka imagePrograf PRO 4000 od Canona

Moja dziewczyna interesowała się fotografią. Z początku było to hobby, ale z czasem stopniowo stawało się to jej zarobkiem. Rozpoczynała jak każdy, od jakichś niewielkich zleceń. Z początku od rodziny, później od znajomych. Dzięki jej profesjonalizmowi jest już znana w województwie.

Polecam imagePrograf PRO 4000 od Canona

canon imageprograf pro 4000Jako że moja dziewczyna ma coraz więcej pracy, staram się jej pomagać jak mogę. Ostatnio dostała ogromne zlecenie na wykonanie sesji w plenerze, ale państwo dopłacało ogromne pieniądze za to, że będziemy wstanie wywołać im je w wielkim formacie. Było to dość częste, że osoby nie chciały zdjęć tylko w wersji cyfrowej, ale już wydrukowanej. Dlatego postanowiliśmy zainwestować w lepszy sprzęt, który umożliwi drukowanie. Canon imagePROGRAf PRO 4000 to zdecydowanie najbardziej porządny sprzęt do wydruków wielkoformatowych. Jakość i precyzja drukowanych zdjęć odzwierciedla realne widoki. Kiedy pierwszy raz na próbę wydrukowaliśmy kilka fotografii okazało się, że wyglądają dużo lepiej niż na ekranie monitora. Klienci, którzy zamawiają u nas zdjęcia z możliwością wydruku, za każdym razem nie mogą wyjść z podziwu jak pięknie wyglądają. Bez wątpienia inwestycja w ten sprzęt to strzał w dziesiątkę. Jako że nikt w okolicach nie ma takiego urządzenia, zyskujemy więcej klientów. W tym momencie jedyne czego się obawiamy to tego, że doba będzie za krótka i że będziemy zmuszeni odmawiać realizacji zamówień.

Zdecydowaliśmy się nawet, że u nas nie trzeba zamawiać sesji wykonanej przez moją dziewczynę, ale drukujemy również zdjęcia bądź pliki, które ktoś przyniesie nam na nośniku. Dzięki temu my mamy dodatkowe pieniądze, a klienci mają możliwość wypróbować jak wspaniałej jakości wydruki można uzyskać dzięki drukarce Canon.