You are currently viewing Dobry producent deski podłogowej

Dobry producent deski podłogowej

Podłoga w domu czy firmie powinna być przede wszystkim solidnie wykonana, aby mogła służyć przez długie lata. W zależności od jej rodzaju, podłoga może pozostać w nienaruszonym stanie przez kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat.

Jaka jest wytrzymałość desek podłogowych?

sprawdzony producent deski podłogowej warstwowejZ podłogą jest jak ze ścianami, można ją zrobić najniższym kosztem albo nieco zainwestować i wybrać dobrej jakości materiał. Najtańsze będą podłogo ze sztucznych materiałów, które imitują drewno, kamień czy dowolne tekstury. Może to być linoleum, które się przykleja lub przybija do podłogi. Jednak znacznie lepsze są podłogi z naturalnych materiałów takich jak drewno, ponieważ są naturalne i są w stanie przetrwać nawet przez kilkadziesiąt lat. Oczywiście jest to możliwe dzięki właściwej pielęgnacji i konserwacji, które należy systematycznie przeprowadzać. Sprawdzony producent deski podłogowej warstwowej poleca je do każdego salonu, sypialni, pokoju dzieci czy biur, ponieważ jest odporna na odkształcenia i solidnie wykonana. Przede wszystkim składa się z trzech lub dwóch warstw, które pełnią nieco inną rolę. Dwuwarstwowe są określane mianem desek o grubości od dziesięciu do czternastu milimetrów. Natomiast trzywarstwowe są nazywane drewnianymi panelami podłogowymi o grubości od dziesięciu do dwudziestu dwóch milimetrów. Deski podłogowe warstwowe przeważnie są wykonane z drewna liściastego takiego jak dąb czy buk, gdyż są one uznawane za bardzo wytrzymałe. Można je zakładać nawet przy ogrzewaniu podłogowym.

Podłogi wykonane z paneli są bardzo popularne, ponieważ są stosunkowo łatwe w montażu. Deski warstwowe świetnie się sprawdzają w wielu rodzajach pomieszczeń, ponieważ są solidne i świetnie się prezentują. Jeżeli będą właściwie pielęgnowane, to przez długie lata będą doskonale się prezentować.