You are currently viewing Zamykanie naczynek na nogach

Zamykanie naczynek na nogach

Generalnie jestem bardzo zadowolona ze swojego wyglądu i nie mam kompleksów. Jednakże, była jedna rzecz, która mi się w sobie nie podobała – nogi, ponieważ miałam na nich tzw. “pajączki” czyli prześwitujące przez skórę moich nóg naczynka, które zdecydowanie nie wyglądają estetycznie i są problemem wielu kobiet. Moje naczynka na nogach w większości były kolor czerwonego ale miałam też kilka naczynek w ciemnym kolorze niebieskim.

Zamykanie naczynek to nieinwazyjny zabieg

zamykanie naczynek oferowane w lublinieZe swoim problemem uporałam się właściwie dzięki mojej przyjaciółce. To ona powiedziała mi, że dzięki laseroterapii można walczyć z problemami takimi jak moje. Nie wiem czemu sama o tym nie pomyślałam. Po rozmowie z nią szybko zaczęłam szukać odpowiedniego miejsc gdzie wykonują takie zabiegi w mieście, w którym mieszkam czyli w Lublinie i jakie opinie mają te gabinety. Generalnie, zamykanie naczynek oferowane w Lublinie w większości przypadków ma bardzo dobre opinie, nie ważne gdzie zdecyduje się na zabieg. Wybrałam gabinet kosmetyczny położony blisko miejsca gdzie mieszkam. Zabieg trwał naprawdę krótko – kilkanaście minut. W samym zabiegu podobało mi się, że jest on bezinwazyjny i nie boli, czego trochę się obawiałam. Po wszystkim normalnie mogłam wrócić do domu i nie czułam nawet że kilkanaście minut wcześniej byłam na jakimś zabiegu. Laseroterapię musiałam powtórzyć jeszcze trzy razy.

Zabieg bardzo mi pomógł. Uwielbiam chodzić w sukienkach i spódnicach i chociaż bardzo często zakładałam je na siebie mimo moich pajączków na nogach, to teraz kiedy już nie mam, to czuję się w nich o wiele pewniej. Naprawdę cieszę się, że przyjaciółka zasugerowała mi ten zabieg i nie mam już żadnych brzydkich naczynek na nogach. Sama chyba nie wpadłabym na to żeby skorzystać z laseroterapii.