You are currently viewing Zamrażanie zamiast odsysania tłuszczu

Zamrażanie zamiast odsysania tłuszczu

 

Lato to czas, w którym kobiety odsłaniają nico więcej ciała, niż w pozostałych miesiącach roku. Wystawiamy się na słońce, zakładamy bikini, a to wiąże się z pokazaniem naszej sylwetki. Nic więc dziwnego, że przed miesiącami letnimi zaczynamy zastanawiać się, w jaki sposób przygotować nasze ciało do kostiumu kąpielowego, krótkich sukienek i spódniczek, a także topów.

Jak działa i kiedy korzystać z kriolipolizy?

kriolipoliza szczecinPrzed wakacjami coraz więcej kobiet zaczyna się odchudzać, aby uzyskać idealną sylwetkę. Przyznać jednak trzeba, że wiele kobiet ma problem ze schudnięciem, pomimo stosowania diety i zmiany stylu życia. Często również kilogramy znikają, jednak na naszej sylwetce pojawia się skóra, która nie wygląda estetycznie. Na szczęście obecnie gabinety kosmetyczne posiadają w swojej ofercie zabiegi, dzięki którym łatwiej jest pozbyć się mankamentów naszej sylwetki. Jednym z takich zabiegów jest kriolipoliza. Zabieg ten polega na wymrażaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu jej poziom się zmniejsza. Z kriolipolizy korzysta się w tych samych wskazaniach, co w przypadku osób myślących o odsysaniu tłuszczu. Okazuje się, że metoda ta jest zupełnie bezbolesna, a efekty uzyskujemy już po dwóch lub trzech zabiegach. Istotne jest jednak regularne ich wykonywanie. Jeśli chodzi o zabieg, jakim jest kriolipoliza Szczecin jest miastem, w którym bez większych problemów uda się nam go wykonać w naprawdę atrakcyjnej cenie. Znalezienie odpowiedniego gabinetu nie jest trudne.

Wystarczy jedynie w wyszukiwarkę wpisać odpowiednie hasło, a następnie wejść na stronę internetową gabinetu, który wyświetli nam się w wynikach wyszukiwania. Zapoznamy się tam z dokładnym opisem zabiegu, ale również będziemy mogli poznać cennik usług. Zazwyczaj cała seria zabiegów kriolipolizy trwa około czterech miesięcy, przy czym efekty pojawiają się znacznie wcześniej.