You are currently viewing Zakup pięknego obrazu

Zakup pięknego obrazu

Muszę przyznać, że jestem wielkim fanem sztuki. Dlatego też po wprowadzeniu się do nowego mieszkania zapragnąłem mieć w salonie jakiś obraz. Chciałem, by było to dzieło malowanie ręcznie na płótnie. Dlatego też poświęciłem sporo czasu, by znaleźć dla siebie odpowiedni obraz, który pięknie komponowałby się w moim pokoju dziennym. Bardzo mi na tym zależało, by tak się właśnie stało.

Kupno nowego obrazu do salonu

obraz olejny ręcznie malowany na płótnieDo tej pory pamiętam moment, w którym odbierałem klucze do niedawno zakupionego mieszkania na własność. Byłem wtedy bardzo rozemocjonowany. Było to bowiem spełnienie moich marzeń. Chciałem mieć własne miejsce na ziemi, odkąd tylko zacząłem swoją karierę. Mieszkanie zdążyłem już dość przytulnie urządzić, jednak nadal posiadałem gołe ściany w salonie. Jako że jestem miłośnikiem malarstwa, chciałem to jak najprędzej zmienić. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stał się obraz olejny ręcznie malowany na płótnie. Zacząłem więc przeglądać różne sklepy internetowe, które miały w swojej ofercie obrazy. Dawałem sobie na znalezienie takowej sztuki sporo czasu, ponieważ nie chciałem, by mój wybór był przypadkowy. Przez wiele dni w wolnym czasie przeglądałem oferty obrazów. I w końcu znalazłem coś dla siebie, co bardzo szybko wpadło mi w oko! Dlatego też nie wahając się dłużej, dodałem ten obraz do swojego koszyka, finalizując transakcję. Pozostało mi tylko oczekiwać na kuriera.

Teraz kiedy w moim salonie wisi przepiękny obraz olejny malowany ręcznie na płótnie, jestem naprawdę bardzo usatysfakcjonowany. Wygląda on przepięknie na ścianie w moim pokoju dziennym. Za każdym razem kiedy do mnie ktoś przychodzi, to zawiesza na nim oko i go komplementuje. Robi mi się wtedy bardzo miło. Cieszę się więc, że zdecydowałem się na zakup tego obrazu.