Zakup olejku do demakijażu okazał się trafiony

Zakup olejku do demakijażu okazał się trafiony

Miałam zawsze bardzo wrażliwą cerę i nie mogłam stosować wszystkich kosmetyków. Zawsze bardzo uważnie dobierałam kremy do twarzy czy preparaty do demakijażu. Moja cera była wyjątkowo wybredna i nie zawsze trafiłam dobrze z kosmetykami.

Stosowanie dobrego olejku do demakijażu

olejek do demakijażuKiedy u nas w drogerii pojawiła się kosmetyczka, która udzielała darmowych porad jak dbać o cerę to postanowiłam tam koniecznie zajrzeć. Miałam nadzieję, że będzie w stanie polecić mi coś odpowiedniego dla mojego rodzaju cery. Wybrała dla mnie dobre kremy i podkład, który był wręcz idealny. Potrzebowałam jeszcze jakiegoś preparatu do demakijażu. Kosmetyczka od razu poleciła mi olejek do demakijażu, który był nowością w tej drogerii. Głównie stosowałam płyn micelarny i nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z olejkiem. Nieco się obawiałam, ale kosmetyczka zapewniła mnie, że dla mojej cery to doskonały produkt i dała mi próbkę. Korzystałam z niej kilka razy i już zauważyłam sporą różnicę. Skóra nie była już zaczerwieniona i mnie nie bolała jak wcześniej. Doszłam do wniosku, że ten olejek do demakijażu jest dla mnie idealny i jak skończyłam próbkę to wróciłam do tej drogerii, żeby kupić ten cudowny olejek. Kosmetyczka jeszcze tam była i jak mnie zobaczyła to od razu wiedziała po co wróciłam. Zaoferowała mi jeszcze inne kosmetyki z tej samej marki, które bez wahania kupiłam. Wiedziałam, że skoro olejek był dla mnie idealny to na inne kosmetyki moja cera także będzie dobrze reagowała. Z zakupu byłam bardzo zadowolona.

Regularnie stosowałam od tamtego czasu ten olejek, który był bardzo dobry. Poleciłam go nawet swojej przyjaciółce Agnieszce, która co prawda miała normalną cerę, ale także ze stosowania tego kosmetyku do demakijażu była wyjątkowo zadowolona.