You are currently viewing Wysłałem laptopa do popularnego serwisu

Wysłałem laptopa do popularnego serwisu

Od wielu lat korzystam z komputerów przenośnych tylko jednej marki. Jestem z nich bardzo zadowolony i nie wyobrażam sobie możliwości zmiany tego przyzwyczajenia. Laptopy Lenovo moim zdaniem są niezawodne i dlatego właśnie kupuję urządzenia tylko tego producenta. Najlepsze jest to, że jak kupuję nowego laptopa to sprzedaję za dobre pieniądze poprzedniego.

W serwisie naprawiono obudowę mojego laptopa

popularny serwis lenovo w warszawieZ laptopa korzystam przez kilkanaście godzin dziennie. Rano siadam do niego w domu przy porannej kawie. Potem zabieram go do biura, gdzie używam go przez kilka godzin bez przerwy. Po powrocie z biura do domu siadam przy laptopie i pracuję przez kilka kolejnych godzin. Ostatnio kupiłem ultra cienkiego laptopa i zapomniałem, że trzeba by się było z nim obchodzić trochę delikatniej. No i rozeszła mi się obudowa z przodu pod płytką dotykową. Oczywiście błyskawicznie znalazłem popularny serwis Lenovo w Warszawie i zamówiłem od nich kuriera po mojego laptopa. Na następny dzień wysłałem laptopa do serwisu, a już po trzech dniach był z powrotem. Nie wiem jak to naprawili, ale obudowa wygląda jak nowa. Wydaje mi się, że zamontowali w niej nowe zaczepy, bo to właśnie je musiałem niechcący uszkodzić. Po kilkunastu latach używania laptopów marki Lenovo mogę powiedzieć, że to pierwsza usterka, jaka mi się w nich przytrafiła. I to oczywiście usterka mechaniczna spowodowana tylko i wyłącznie moją nieostrożnością.

Serwisy laptopów działają dzisiaj w taki sposób, że nawet nie trzeba się do nich z urządzeniem wybierać. Ja swojego laptopa wysłałem kurierem, którego wcześniej zamówiłem telefonicznie poprzez infolinię. Naprawa obudowy w moim przenośnym komputerze trwała trzy dni, z czego dwa dni to podróż urządzenia kurierem ode mnie do serwisu i z powrotem.