You are currently viewing Wygodne maty masujące

Wygodne maty masujące

Wielu z nas spędza sporo czasu w pozycji siedzącej. Nie da się ukryć, że już po kilku godzinach takiego siedzenia możemy w dużym stopniu odczuwać skutki tych działań. W szczególności bardzo cierpią na tym nasze stawy oraz kręgosłup. Warto więc sięgać po pewne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest przynoszenie ulgi w przypadku długotrwałego siedzenia na fotelu. 

Sprawdzone maty do masażu 

mata masująca medivonOsoby pracujące w biurach doskonale wiedzą o tym jak bardzo cierpi kręgosłup w przypadku osób, które przez wiele godzin muszą przyjmować wymuszoną pozycję przy biurku. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy nie bez powodu nakazują aby od czasu do czasu wstawać od komputera by rozprostować kości. Jednak obecnie można zastosować pewne urządzenia, które będą mogły przynieść nam sporą ulgę. Przykładem jednego z nich może być chociażby nowoczesna mata masująca Medivon. Urządzenie to może być zasilane z portu zapalniczki jaki znajduje się w naszym samochodzie lub też można korzystać z tych urządzeń jeśli podłączymy je do specjalnego zasilacza. Najczęściej jest tak, że takie zasilacze znajdują się w zestawie wraz z matą. Warto dodatkowo wspomnieć o tym, że niektóre modele mat masujących posiadają również funkcję grzania lub chłodzenia. Nie da się ukryć, że jest to bardzo przydatna opcja. W czasie lata zdecydowanie przyda nam się chłodzenie na plecach gdy siedzimy przy komputerze lub prowadzimy samochód. 

Z mat masujących bardzo często korzystają kierowcy zawodowi. W przypadku ich pracy jest tak, że muszą oni spędzać całe mnóstwo czasu w pozycji siedzącej. Dzięki matom masującym wykonywanie ich pracy może być znacznie przyjemniejsze. Podstawową wersję maty masującej można nabyć już za około 100zł. Jednak jeśli chcemy zakupić matę z ogrzewaniem to trzeba będzie nieco dopłacić.