Wózki spacerowe marki 4baby

Wózki spacerowe marki 4baby

Każdy maluch potrzebuje mieć wózek, który stanowi dla niego jedyny bezpieczny środek transportu przez pierwsze lata życia. Zdecydowana większość mam nabywa go jeszcze zanim maluch się pojawi na świecie, gdyż będzie on potrzebny już od pierwszych dni.

Jakie jest wyposażenie popularnych wózków 4baby?

wózki spacerowe 4babyW sklepach z artykułami dla niemowląt znajdziemy przynajmniej kilkunastu producentów wózków dla dzieci, które mogą się między sobą znacznie różnić. Przede wszystkim dostaniemy wózki głębokie czyli gondole i spacerówki. W ramach tych drugich znajdziemy bardzo dużo modeli, które różnią się wyposażeniem, wagą, materiałem z jakiego są wykonane czy kolorem. Jeżeli interesują nas lekkie wózki spacerowe 4baby, to na pewno je znajdziemy w większości sklepów. Jest to jedna z najpopularniejszych marek wózków, która cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców. Dostępne są przede wszystkim lekkie modele, które mają kompletne wyposażenie w postaci torby na zakupy pod siedziskiem, torby pielęgnacyjnej, którą się zawiesza na poręczy do prowadzenia wózka, moskitiery chroniącej malucha przed owadami w trakcie letnich spacerów czy foli przeciwdeszczowej. Co najważniejsze dla mam – wózek marki 4baby jest lekki, ponieważ jego konstrukcja została wykonana z aluminium, które jest wytrzymałe i odporne na odkształcenia. Poszycie wózka jest uszyte z nieprzemakalnego materiału, który dodatkowo chroni malucha przez upałem w lecie. Za wózki marki 4baby trzeba zapłacić od około pięciuset do tysiąca trzystu złotych.

Dla większości rodziców taka cena jest przystępna, dlatego też wózki tej firmy są tak popularne. Bez problemu dobierzemy idealny kolor wózka dla naszego dziecka, ponieważ jest dostępnych aż kilkanaście kolorów na białych, szarych i czarnych stelażach.