You are currently viewing Wizyta w salonie z modnymi oprawkami

Wizyta w salonie z modnymi oprawkami

Córkę postanowiłam zaprowadzić do okulisty, ponieważ ostatnio zauważyłam, że słabiej widziała. Ona oczywiście twierdziła, że wszystko jest w porządku, ale ja swoje wiedziałam. W końcu dużo czasu spędzała przed ekranem komputera i zapewne z tego powodu doszło do pogorszenia wzroku. 

Dużo modnych oprawek damskich w salonie optycznym 

czarne oprawki damskie GuessCórka broniła się przed wizytą u okulisty, bo uważała, że noszenie okularów nie jest fajne. Szybko wyprowadziłam ją z tego błędu. Wskazałam jej ile modnych osób nosiło okulary i jak pięknie się prezentowały. Córkę udało mi się przekonać i sama zaczęła namawiać mnie na wizytę u okulisty. Na szczęście wada wzroku okazała się niewielka, ale okulary były konieczne. Zabrałam córkę do modnego salonu optycznego, żeby wybrała sobie jakieś eleganckie oprawki. Od razu spodobały jej się czarne oprawki damskie Guess, w których wyglądała bardzo ładnie. W salonie córka jeszcze przymierzała różne oprawki, ponieważ wybór był ogromny, ale pierwsza decyzja okazała się być najlepsza. Zleciłam więc wykonanie okularów z tymi oprawkami i córka wręcz nie mogła się doczekać aż je odbierze. Następnego dnia po południu okulary już były do odbioru. Na oprawki była trzyletnia gwarancja i nawet jak doszłoby do uszkodzeń mechanicznych, to gwarancja to obejmowała. Oprawki nie należały do najtańszych i taka gwarancja zdecydowanie mi odpowiadała. Córka z salonu wyszła już w okularach i ściągała je tylko na nic. Modnymi oprawkami pochwaliła się wszystkim koleżankom.

Moja córka Agnieszka bardzo szybko oswoiła się z okularami, a wszystko za sprawą modnych oprawek. Zakupy w tym salonie optycznym były zdecydowanie udane. Wiedziałam doskonale gdzie zaprowadzić córkę, żeby wybrała sobie okulary, które będą modne i jej się spodobają.