You are currently viewing Transport lad chłodniczych igloo ciężarówką

Transport lad chłodniczych igloo ciężarówką

Praca kierowcy ciężarówki jest bardzo przyjemna, o ile po prostu lubimy prowadzić samochody. Nie ma w tym nic mocno męczącego czy rutynowego – każdego dnia pokonujemy inne drogi, mamy inne ładunki, oraz nigdy nie wiemy, co czeka nas w przeciągu kolejnych kilku dni.

Długo już transportuję lady chłodnicze igloo po Europie

lada chłodnicza iglooDobrze pamiętam dzień, w którym nawiązałem współpracę z fabryką produkującą różnego rodzaju chłodnie i lodówki. Prawda jest taka, że początkowo nie byłem przekonany co do tej współpracy, ale ostatecznie dałem się przekonać głównie dlatego, że nie miałem niczego innego na oku. Okazało się jednak, że przewożenie lad chłodniczych to jedna z lepszych robót, jakie zdarzyło mi się wykonywać. Nie są one trudne w załadunku, nie są też delikatne jak szkło. Mój kontrahent nie daje mi napiętych terminów, choć oczywiście nie toleruje on nieuzasadnionego zwlekania. Ja jednak nigdy nie miałem ku temu skłonności. Każda lada chłodnicza igloo którą ładuję do naczepy jest sprawdzana przed i po załadunku. Jeszcze nigdy nikt nie miał o nic problemów do mnie, jako do osoby odpowiedzialnej za transport. Miło zaskoczyła mnie również jeszcze jedna rzecz – o ile nie bardzo znałem się na rynku lad chłodniczych, i nie wiedziałem jak mają się zyski tego typu firm w ostatnich latach, to bardzo miłym gestem są premie na koniec każdego kwartału. Nie spodziewałem się tego rodzaju gratyfikacji – widocznie producent lad chłodniczych ma ostatnio bardzo dobre wyniki sprzedażowe i jest zadowolony ze współpracy.

Ja również jestem w siódmym niebie mogąc pracować z tą firmą. Choć początkowo nie byłem co do tego przekonany, teraz nie zamieniłbym ich na żadnego innego kontrahenta. Wiem, że trzeba docenić dobrego partnera biznesowego, a ja właśnie takiego ostatnio znalazłem.