Totem reklamowy z logiem firmy

Gdy wprowadzaliśmy się do biurowca, oprócz naszej firmy stacjonowała tam tylko jedna, więc trudno było nie trafić do którejś. Z czasem jednak w budynku pojawiło się więcej różnych firm i biur handlowych, aż w końcu cały biurowiec został zajęty. Klienci często uskarżali się na brak odpowiednich oznaczeń, utrudniający znalezienie właściwej firmy.

Totem reklamowy dla wielu firm

totemy reklamoweAby pomóc klientom odnaleźć szukaną firmę czy biuro w budynku, razem z innymi kierownikami postanowiliśmy umieścić wewnątrz i na zewnątrz więcej znaków z logami i nazwami firm, zajmujących nasz biurowiec. Wewnątrz nie było to trudne, bo wystarczyło umieścić dużą i czytelną tablicę informacyjną w holu, z oznaczeniem jaka firma znajduje się na jakim piętrze i jakie pokoje zajmuje. Jeden z kolegów z sąsiedniej firmy zasugerował również, że przy okazji można również postawić totemy reklamowe przy podjeździe w dobrze widocznym miejscu, które nie dość że będą ułatwiały odnalezienie biura właściwej firmy, to jeszcze będą swoistą reklamą. Pomysł był dobry, więc bez wahania skontaktowaliśmy się z wykonawcą takich pylonów. Do wyboru było dużo ich rodzajów, choć nam potrzebny był model o dużych rozmiarach, by pomieścić loga wszystkich firm tak, by były one dobrze widoczne i rozpoznawalne. Do tego, chcieliśmy by był on podświetlany i widoczny także w nocy. Koszt wykonania i instalacji takiego totemu nie był szczególnie duży, tym bardziej iż koszty zostały podzielone na wszystkie firmy, chcące dołączyć swoje logo do reklamy.

Była to więc niewielka inwestycja, aczkolwiek przyniosła oczekiwane efekty. W niedługim czasie po założeniu owego totemu, klienci podsuwali nam pochlebne opinie o ułatwieniu, mogąc teraz o wiele szybciej znaleźć nasz biurowiec, bez konieczności krążenia po okolicy.