You are currently viewing Szybka naprawa komputerów

Szybka naprawa komputerów

Mam bardzo zamożną koleżankę. Gdy byłam u niej ostatnio zauważyłam, że kupiła sobie nowego laptopa. W sumie bardzo mnie to zdziwiło bo wiedziałam, że jakiś czas temu kupowała sobie taki sprzęt. Powiedziała mi, że kupowała laptopa jakieś cztery miesiące wcześniej jednak popsuł się i jest już do niczego.

Naprawa zepsutego komputera

naprawa komputerów na terenie SzczecinaByła z nim u naprawy jednak było w nim tyle rzeczy do wymiany, że jej zdaniem się to po prostu nie opłacał. Koleżanka powiedział mi, że jeśli chcę to mogę go wziąć skoro twierdzę, że coś z niego jeszcze będzie. Moim zdaniem po prostu pojechała z tym sprzętem do złego miejsca. A skoro postanowiła mi go podarować to ja już wiedziałam co z nim zrobić. Wiedziałam gdzie jest najlepsza naprawa komputerów na terenie Szczecina bo kiedyś już z niej korzystałam i to z pozytywnym efektem. Gdy pokazałam panom tego laptopa powiedzieli mi, że rzeczywiście nie bezie to zbyt prosta sprawa ale za kilka dni powinien działać jak nowy. A zresztą naprawa tam tego sprzętu nie ma też mnie kosztować dużo. Bo wymienić trzeba części, które w gruncie rzeczy nie są drogie. Po kilku dniach przyjechałam zatem po laptopa. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Okazało się jednak na miejscu, że na szczęście wszystko udało się naprawić i teraz działa on jak nowy. Pan pokazał mi zresztą na miejscu jak to teraz wszystko wygląda. Byłam pod wrażeniem. Moim zdaniem panowie wykonali kawał dobrej roboty. Ja gdy wyszłam z tego punktu usługowego zadzwoniłam do koleżanki.

Dała mi w końcu zepsuty sprzęt i teraz gdy był naprawiony jakoś tak głupio było mi go brać. Ona jednak powiedziała, że skoro to dzięki mnie został naprawiony to jest mój. Bo gdyby był u niej to jednak nigdy by się coś takiego raczej nie stało. Byłam więc bardzo zadowolona. I zyskałam nowy wspaniały komputer.