You are currently viewing Szafa ze skrytkami dla pracowników

Szafa ze skrytkami dla pracowników

Szafy, które będą udostępniane pracownikom powinny posiadać dużo małych skrytek, dzięki czemu będą mogli z niej korzystać wszyscy pracownicy lub spora ich część. Taka szafa powinna posiadać kilka szczegółów, które ułatwią korzystanie z niej, nawet jeśli chodzi o utrzymanie porządku w niej. Jeśli zamierzasz nabyć taką szafę, to wybierz dobrze, ponieważ na pewno nie zmienisz jej przez około dziesięciu lat.

Dobre szafy skrytkowe dla pracowników

szafa skrytkowaW pokojach socjalnych pracownicy powinni mieć miejsce na przechowywanie swoich rzeczy, a także jedzenia. Jeśli w firmie jest dużo pracowników możesz zainwestować w specjalną szafę. Taka szafa skrytkowa podzielona jest na kilkadziesiąt skrytek. Każdy pracownik może mieć wtedy jedną z nich. Tego typu regał powinien mieć miejsce na podpisanie każdej półki, aby wszyscy pracownicy mieli swoje miejsce. Niektóre z nich mają wbudowane zamki, które pozwalają zamykać je kluczem. Zadbaj o zapas kluczy, na przykład jeśli pracownik zgubi swój klucz. W niektórych szafach zamontowane są niewielkie lustra, w których pracownik może na szybko się przejrzeć. Co do utrzymania czystości, pamiętaj, że kolor szafy musi być dość trwały, aby środki czystości nie zniszczyły go. Najlepiej jeśli szafa będzie malowana dobrym impregnatem do drewna o ciemnych kolorach. Wytrzymuje on najwięcej, nawet jeśli trzeba użyć siły by posprzątać.

Takie szafy często spotykane są na stołówkach, w których pracownicy trzymają swoje rzeczy, takie jak talerze oraz kubki. Są wygodne, ponieważ każdy ma kawałek własnej przestrzeni. Te szafy bardzo znane są na zachodzie, ponieważ idealnie pasują do wykorzystywania w wielkich korporacjach. Każdy pracownik ma skrytkę o określonym numerze i tylko z niej korzysta podczas przerwy śniadaniowej.