You are currently viewing Sprawdzone kosiarki MTD

Sprawdzone kosiarki MTD

Marka MTD jest znanym producentem sprzętu koszącego na wielu europejskich rynkach już od ponad trzydziestu lat. Bez wątpienia jest firmą z tradycjami i o ugruntowanej pozycji, dlatego też warto stawiać na produkty tejże właśnie marki.

Jakie jest przeznaczenie traktorków MTD?

mtd kosiarka traktorekKażdy, kto ma ogród z trawnikiem wie, jak ciężko go utrzymać w dobrym stanie. Odpowiednia pielęgnacja jest podstawą, ale też nie można pozwalać, aby trawa rosła sobie w niekontrolowany sposób, gdyż szybkom przerodzi się w dżunglę pełną chwastów. Koniecznie należy ją raz na tydzień przycinać za pomocą elektrycznego lub spalinowego urządzenia koszącego. Tylko w taki sposób uzyskamy piękny i równy trawnik, na który przyjemnie patrzeć. Jednym z lepszych urządzeń do regulowania wysokości trawnika jest MTD kosiarka traktorek z przekładnią zawierającą sześć prędkości w przód i w tył. Takim urządzeniem skosimy równomiernie trawę na całym terenie, bez względu czy będzie on prosty czy pochyły. Traktorki są przeważnie przeznaczone do stosowania na dużych powierzchniach, ponieważ zajmują nieco miejsca i ważą od stu dwudziestu do stu czterdziestu kilogramów, to wymagają garażowania. Wbrew pozorom, kosiarki w formie traktorków są bardzo proste w obsłudze, zatem nawet ogrodnik amator sobie z nimi poradzi. Traktorek jest świetnie wyposażony i umożliwiaj przycinanie trawy na pięciu różnych wysokościach. Skoszona trawa może być wyrzucana na bok, automatycznie wrzucana do kosza lub od razu mielona. To z pewnością urządzenie, które sprawdzi się w każdych warunkach.

Bez wątpienia stawiając na markę MTD nie zawiedziemy się na jakości, bo jest ona bardzo wysoka. Traktorek jest wykonany z wytrzymałych o odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów, które objęte są długą gwarancją producenta.