You are currently viewing Sposoby na to, jak poderwać kobietę

Sposoby na to, jak poderwać kobietę

Kiedy kobieta wzbudza zainteresowanie mężczyzny, zachodzi on w głowę co zrobić, aby zechciała się z nim umówić i ewentualnie rozwijać znajomość. Część panów ma łatwość w nawiązywaniu tego typu relacji, natomiast są i tacy, którzy nie do końca wiedzą od czego zacząć. W tym artykule zostaną omówione sposoby na poderwanie kobiety.

Jak poderwać kobietę – to warto wiedzieć

jak poderwać kobietęNiewątpliwie każdy podryw należy zacząć od rozmowy. Jeżeli kobieta, która wzbudza zainteresowanie danego mężczyzny znajduje się w jego bliższym otoczeniu, sposobności na jej zainicjowanie będzie niewątpliwie sporo. Trudniejsze zadanie zostanie postawione przed mężczyzną, który spotka interesującą w jego opinii kobietę przypadkowo, np. w parku lub w kawiarni. Wówczas sposób na to jak poderwać kobietę wymagać będzie od niego odwagi i wzięcia pod uwagę faktu, że plan może się nie powieść. Otóż jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie podejście do takiej kobiety, przedstawienie się i zasugerowanie, że jest ona interesującą osobą oraz zaproponowanie wspólnego wyjścia do kawiarni lub na spacer. Jeżeli wyżej wymieniona zgodzi się, kolejnym krokiem będzie wymiana numerami kontaktowymi oraz wyznaczenie dogodnego dla obu stron terminu spotkania. Warto pamiętać o tym, aby nie być nachalnym i dawkować komplementy. W innym wypadku istnieje ryzyko, że kobieta się speszy i nie będzie chciała kontynuować znajomości.

Podsumowując – poderwanie kobiety jednemu mężczyźnie przyjdzie z łatwością, a inny będzie miał z tym trudność. Nie mniej jednak warto się odważyć i przełamać swoje lęki. Czasami może się nie udać za pierwszym razem, ale nie należy się poddawać. Oczywiście nie ma sensu również podejmować dalsze próby, jeśli dana kobieta ewidentnie nie przejawia oznak zainteresowania.