You are currently viewing Śnieżnobiałe zęby dzięki laserowemu wybielaniu

Śnieżnobiałe zęby dzięki laserowemu wybielaniu

Większość z nas chciałby mieć zadbane oraz śnieżnobiałe zęby, zdajemy sobie bowiem sprawę, jak pozytywnie wpływa to na nasz wygląd, a także dodaje nam pewności siebie. Czasem zdarza się jednak, że odpowiednia pielęgnacja zębów, szczotkowanie ich po każdym posiłku, a także unikanie słodyczy jest niewystarczające.

Piękny uśmiech dzięki laserowemu wybielaniu zębów

laserowe wybielanie zębów szczecinCzasem mimo należytej dbałości nasze zęby są żółte, co z pewnością negatywnie wpływa na nasz wygląd. Ciekawym oraz skutecznym rozwiązaniem tego problemu są zabiegi wybielające zęby, które są niezwykle skuteczne i zapewniają nam doskonały wygląd naszego uzębienia. Nic zatem dziwnego, że dużą popularnością cieszy się laserowe wybielanie zębów Szczecin jest miejscem, gdzie znajdziemy stomatologów, którzy za pomocą lasera zapewnią nam śnieżnobiały uśmiech. Z początku stomatolog nakłada na dziąsła pacjenta żel, który jest utwardzany w lampie UV. Następnie nakładany jest preparat wybielający, który zawiera nadtlenek wodoru. Kolejnym etapem jest naświetlanie zębów niebieskim światłem, które emitowane jest przez laser. Dochodzi wówczas do rozpadu nadtlenku wodoru, co powoduje wniknięcie w szkliwo związków, które są odpowiedzialne za wybielanie zębów. Zanim pacjent skorzysta z możliwości laserowego wybielania zębów musi pozbyć się ubytków, bowiem wybielanie może osłabić zęby, prowadzić do ich nadwrażliwości, a także różnorodnych uszkodzeń.

Po wykonaniu zabiegu laserowego wybielania zębów nasz uśmiech jest śnieżnobiały, jednak aby utrzymać ten efekt jak najdłużej, koniecznie jest przestrzeganie tak zwanej białej diety. Polega to na unikaniu picia kawy, herbaty, a także czerwonego wina oraz zrezygnowanie z produktów spożywczych, które barwią szkliwo, jak buraki, jagody lub wiśnie.