You are currently viewing Przyciemniające oraz przeciwsłoneczne żaluzje i rolety

Przyciemniające oraz przeciwsłoneczne żaluzje i rolety

W kazdym domu czy mieszkaniu, które jest mocno nasłonecznione powinny być powieszone zasłony czy rolety. Przede wszystkim rankiem słońce nie budzi promieniami o 5 rano ale także w ciagu upal ego dnia mieszkanie się tak mocno nie nagrzewa. Dlatego takie rolety czy żaluzje musza być przyciemniane. W sklepach mamy ogromny wybór gotowych rolet. Jednak chcąc kupić refleksole na specjalny wymiar musimy poszukać najlepszych firm, które się w tym specjalizują.

Żaluzje i rolety na zamówienie

refleksoleFirm oferujących refleksole na zamówienie jest bardzo dużo. Refleksole to nic innego jak panel zaciemniający montowany w środku lub na zewnątrz pomieszczenia. Służy przede wszystkim zaciemnianiu. W ofercie wielu firm możemy dostać refleksole w kasecie lub bez kasety, w formie markizy, do zabudowy i wiele innych. W większości możemy wybrać sobie wzór oraz materiał na refleksole. Cena za jedną sztukę o szerokości około 40 cm i długości 100 cm w kasecie kwadratowej to około 500-700 złotych. Wiec jest droższa od ceny rolety. Natomiast przyciemnienie jest zupełnie inne. Ponadto refleksole pasują do każdego rodzaju wnętrz. Świetnie komponują się z surowymi i nowoczesnymi trendami jak architektonicznymi. Refleksole świetnie chronią pomieszczenie przed wpadaniem światła słonecznego. Aluminiowa konstrukcja i ramy tych refleksoli daje gwarancje długotrwałego użytkowania. Wszyscy użytkownicy polecają montowanie refleksoli we wszystkich nasłonecznionych mieszkaniach.

Chcąc ochronić swoje mieszkanie przed nadmiernym nasłonecznieniem powinniśmy zamontować rolety lub refleksole. Te ostatnie świetnie komponują się do każdego rodzaju wnętrza. Ono zarówno przed smokiem jak i nadmiernym nagrzaniem. Ich surowy i elegancki wygląd pasuje do najnowocześniejszych domów.