You are currently viewing Projektant i wyjazd na targi do Poznania

Projektant i wyjazd na targi do Poznania

W mojej firmie największym wydarzeniem były targi. Wtedy panowało wielkie poruszenie i każdy wprowadzał najciekawsze pomysły aby zaprezentować naszą organizację na tle konkurencji. W dodatku czekał nas służbowy wyjazd do Poznania, a na końcu wielka integracja na którą każdy czekał.

Zaprojektowano dla nas nowe stanowisko targowe

projektowanie stoisk targowychOczywiście co targi to jechały zupełnie inne osoby. To wymagało sporego nakładu pracy, ponieważ trzeba było zamówić odpowiednie gadżety reklamowe, zorganizować konkursy i po prostu wiedzieć co mówić. Nie każdy nadawał się do tak bezpośrednich kontaktów z klientami. Również w razie pytań trzeba było mieć przygotowane odpowiedzi. Jednak w tym roku aby wypaść jeszcze lepiej projektowanie stoisk targowych zleciliśmy specjalnej firmie, która wszystkim się zajmowała. Oni mieli wypracowane pewne metody i sprawnie potrafili stworzyć projekt stanowiska pasujący do konkretnej branży czy marki. My cieszyliśmy się z takiego przebiegu spawy, ponieważ brakowało nam pomysłów. Każdy bazował na tym co już widział i nie mogliśmy wpaść na nic nowego. Projektowanie, które opłaciła nasza firma było nie zwykle innowacyjne. Okazało się, że nasze stoisko targowe zostało starannie wykonane. Efekt końcowy był atrakcyjny. Oczywiście musieliśmy też odpowiednio je zabezpieczyć do transportu. Na szczęście firma była tak przewidująca, że szybko skonstruowała stoiska tak aby można było je w łatwy sposób przenosić.

To było świetne rozwiązanie, ponieważ często mieliśmy z tym problem. Nasze stare nie było zbyt dobre pod tym względem. Trzeba było skupić się na tych lepszych metodach i iść z duchem czasu. Wiedzieliśmy, że teraz na pewno nie pokażemy się gorzej od naszej konkurencji, a nasze stoisko targowe będzie bardzo dobrą wizytówką.