You are currently viewing Procedury przy wynajmie auta

Procedury przy wynajmie auta

Mówi się, że to kobiety są gorszymi kierowcami. Ja jednak dzisiaj miałem dość sporą stłuczkę przy wykorzystaniu własnego samochodu osobowego, że na pewno jeszcze przez kilka tygodni nie będę się nim mógł poruszać, gdyż teraz mój ubezpieczyciel wycenia szkody. Podpowiedział mi jednak, że w ramach ubezpieczenia mogę wynająć auto za darmo.

Wynajem aut w ramach ubezpieczenia

bezgotówkowy wynajem samochodów warszawa

Taki wynajem aut bardzo mnie zdziwił. Nie wiedziałem nawet, że opłacając co rok składki na polisę ubezpieczeniową coś takiego w ogóle mi przysługuje. Nie trudno się domyślić, że byłem bardzo zadowolony i od razu poszedłem pod wskazany adres przez ubezpieczyciela, czyli do wypożyczalni, która z nim współpracuje. Bezgotówkowy wynajem samochodów warszawa okazał się bardzo sprawny. Gdy tylko wszedłem i podałem swoje nazwisko nie musiałem nic więcej tłumaczyć. Pomyślałem sobie, że to właśnie mój ubezpieczyciel załatwił wszystkie formalności za mnie i teraz nie muszę się tym przejmować. Bardzo miłe uczucie, kiedy bezgotówkowy wynajem samochodów warszawa okazał się ważny też dla pracownika. Było widać od razu, że chcą mi pomóc, dlatego zaproponowali mi bardzo ciekawe auto z tego rocznika, czyli praktczynie takie samo, które ja sam posiadałem prywatnie. Może dlatego, że raczej bezgotówkowy wynajem samochodów w Warszawie dotyczy tych samochodów, które są podobnej klasy, co nasz, który się rozbił. Wynająłem więc to auto, ale ciekawiło mnie, jak długo będę się nim mógł poruszać.

Okazało się, że to wszystko gwarantuje ubezpieczyciel i dopiero po tym, jak zostanie wyceniona szkoda mojego samochodu oraz co najważniejsze zostanie on naprawiony, to bezgotówkowy wynajem samochodów warszawa się skończy. Było mi to na rękę, a ja póki co cieszyłem się bardzo fajnym samochodem.