You are currently viewing Poszukiwania piżam niemowlęcych

Poszukiwania piżam niemowlęcych

Nie spodziewałam się, że dzieci mogą tak szybko rosnąć. Wszystkie ubranka, które kupiłam mojemu nowonarodzonemu synkowi były już na niego za małe. A przecież miał on dopiero kilka tygodni. Fakt, urodził się dosyć duży, ale nie spodziewałam się, że będę musiała tak szybko kupować nowe ciuszki. Obecnie synek najbardziej potrzebował nowej piżamki.

Zalety wygodnych piżam niemowlęcych

piżama niemowlęca 80 cmByła mi potrzebna wygodna i praktyczna piżama niemowlęca 80 cm. Na szczęście taki produkt bez problemu znalazłam w sklepie, gdzie zawsze kupowałam ubrania dla mojego dziecka. Ostatecznie zdecydowałam się na solidną i wytrzymałą piżamkę wykonaną z miękkiego, bawełnianego materiału. Posiadała ona wygodne zapięcie na zatrzaski i była stosunkowo ciepła. Mój synek lubił skopywać z siebie kołdrę w nocy, dlatego zależało mi na tym, aby piżama była ciepła i miała długi rękaw. Udało mi się znaleźć taką, która miała dekolt kopertowy, dzięki czemu z łatwością można ją było założyć dziecku i nie trzeba było szczególnie uważać na głowę oraz na to, aby nie uszczypnąć je w szyję. Była to piżama ze stópkami, dlatego nie musiałam dokupywać do niej osobno skarpetek. W dodatku była ona akurat dostępna w niskiej, przystępnej cenie. Dlatego od razu zdecydowałam się ją zakupić. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Piżama okazała się wygodna i wytrzymała.

Praktycznie codziennie ubierałam w nią mojego synka. Była ona bardzo wygodna i miękka w dotyku. Można ją było prać w pralce i bardzo szybko schła. Materiał nie niszczył się. Jego kolory nie wyblakły nawet po wielu praniach, a kolorowy nadruk z postaciami z bajek był wyraźny. Piżama była naprawdę bardzo dobrze uszyta. Nigdzie nie miała widocznych, twardych szwów, co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ gwarantowało, że nie będą one drażnić skóry dziecka.