You are currently viewing Poszukiwania informatycznych zajęć dla dziecka

Poszukiwania informatycznych zajęć dla dziecka

  • Post author:
  • Post category:Edukacja

 

Moja córeczka niedawno skończyła czwarte urodziny. Zauważyłam, że jest ona niezwykle sprytna i ma talent do obsługiwania różnych urządzeń elektronicznych. Wiem, że to obecnie nic nadzwyczajnego, że kilkuletnie dzieci obsługują telefony komórkowe i laptopy, ale nawet jej wychowawczyni w przedszkolu zwróciła mi uwagę na jej zdolności.

Gdzie w Płocku znajdę dziecięce zajęcia informatyczne?

informatyczne zajęcia dla dzieci w płockuPostanowiłam zapisać córkę na jakieś zajęcia albo kursy informatyczne dla dzieci. Zależało mi na tym, aby znaleźć dla niej coś odpowiedniego dla wieku, gdzie oprócz nauki będzie miała również kontakt z rówieśnikami. Przedszkolanka poleciła mi nawet bardzo dobre informatyczne zajęcia dla dzieci w Płocku. Skontaktowałam się z miejscem, które te zajęcia organizowało. Zajęcia odbywały się w kilkuosobowych grupach. Dzieci miały się uczyć przez zabawę i na zakończenie zajęć, które były zaplanowane na trzy miesiące, miały otrzymać specjalne dyplomy. Odbywały się one w profesjonalnej pracowni informatycznej, dopasowanej do potrzeb dzieci. Sprzęt informatyczny, na którym dzieci miały się uczyć był nowoczesny. Zajęcia miały odbywać się dwa razy w tygodniu i miały trwać dwie godziny. W tym czasie dzieci miały mieć dwie krótkie przerwy, żeby mogły na chwilę odejść od ekranów i się trochę poruszać. Uznałam, że te zajęcia są naprawdę dobrze zorganizowane i z pewnością spodobają się mojej córce.

Zdecydowałam się ją zapisać. To okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem. Córka od samego początku była zachwycona tymi zajęciami. Bardzo jej się one spodobały. Dla mnie najważniejsze było to, że dziecko ma zapewnione w ich czasie profesjonalną opiekę i może rozwijać swoje zdolności i talenty. Jestem pewna, że nauka którą wyciągnęłam z tych zajęć córka, przyda jej się w przyszłości.