You are currently viewing Polecane zabiegi antycellulitowe

Polecane zabiegi antycellulitowe

Z pewnością wielu osobom wydawało się, że tylko starsi ludzie mają skórę, która nie jest doskonała. Okazuje się jednak, że coraz młodsze osoby muszą się zmagać z różnymi skórnymi problemami. Nie chodzi wcale o zmarszczki, ale o cellulit, który może pojawić się nagle. Często zastanawiamy się nad tym, skąd się wziął i dlaczego akurat my musimy tego doświadczać. Nie tylko nasze geny decydują o wyglądzie naszej skóry.

Rodzaje zabiegów antycellulitowych

zabiegi antycellulitoweW sezonie letnim można zauważyć, że nie wszystkie kobiety zakładają krótsze ubrania. Bardzo wiele pań nosi długie sukienki lub spodnie tylko po to, aby ukryć cellulit. Zmiany skórne w postaci grudek i zagłębień z pewnością nikomu nie dodają uroku. Same kremy również nie pomagają w zwalczaniu tak zwanej skórki pomarańczowej. Na szczęście powstały skuteczne zabiegi antycellulitowe. Bardzo często stosuje się fale radiowe, które powodują podgrzanie skóry i tkanki podskórnej prowadząc do obkurczenia kolagenu. Dzięki temu zwiększa się napięcie i wygładzenie skóry, a nowe włókna kolagenowe wzmacniają strukturę skóry. Innym sposobem na walkę w cellulitem jest kriolipoliza. Do tego zabiegu używa się urządzenia, które znacząco schładza skórę i w taki sposób usuwa tkankę tłuszczową. Do zabiegów nieco bardziej inwazyjnych zaliczana jest mezoterapia polegając na wstrzykiwaniu w skórę substancji rozpuszczających tłuszcz.

Bardzo wiele kobiet musi się zmagać z problemem, jakim jest cellulit. Nie dodaje on uroku i znacząca zaniża samoocenę. Sprawia, że życie nie jest aż takie komfortowe. Powstały jednak metody, które skutecznie zwalczają cellulit. Możemy wybrać, która z nich odpowiada nam najbardziej. Niektóre zabiegi należy powtarzać, aby osiągnąć zamierzony efekt. Ceny są coraz bardziej atrakcyjne, a specjalistów znajdziemy w każdym mieście.