You are currently viewing Poddaj swoją twarz liftingowi

Poddaj swoją twarz liftingowi

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

Każda z nas chce wyglądać pięknie i młodo. Kiedy zaczynamy widzieć na swojej twarzy oznaki starzenie się zazwyczaj sięgamy po kremy przeciwzmarszczkowe. Po dłuższym stosowaniu wygładzą one nieco nasze zmarszczki. Niektóre z nas decydują się na rozwiązanie bardziej radykalne i idą do kosmetyczki.

Twarz po liftingu ma mniej zmarszczek

lifting twarzyW gabinecie kosmetycznym możemy skorzystać z wielu zabiegów odmładzających takich jak np. mezoterapia. Spora część Polek decyduje się na lifting twarzy. Do wyboru mamy kilka wariantów tego zabiegu: lifting całej twarzy, lifting częściowy skóry pod oczami i szyi, mini lifting na środkową część twarzy bez szyi. Nieważne, który z nich wybierzemy od razu zobaczymy efekty. Zabieg jest idealny dla osób, których skóra straciła sprężystość, stała się obwisła i zmniejszyło się napięcie mięśniowe. Gabinety kosmetyczne podpisują umowy z chirurgami wykonującymi ten zabieg. Polega on na nacięciu skóry, przemieszczeniu jej i nadanie odpowiedniego kształtu i napięcia. Zabieg jest często wykonywany w znieczuleniu miejscowym, ale można go wykonać również pod narkozą. Trwa zazwyczaj od półtorej do dwóch i pół godziny. Po zabiegu będziemy musiały chodzić w specjalnym opatrunku. Szwy można zdjąć zazwyczaj po tygodniu od zabiegu. Powinnyśmy po zabiegu unikać słońca i przegrzania, a także dużo odpoczywać, bo przyspieszy to proces rekonwalescencji. Za zabieg przyjdzie nam trochę zapłacić. Jego efekty będą jednak na tyle widoczne, że warto zainwestować te pieniądze. W końcu robimy to dla siebie, by lepiej wyglądać i sprawić sobie przyjemność.

Zabiegi zawsze są wykonywane przez profesjonalistę, który zadba o nas także podczas rekonwalescencji. Przeprowadzane są zazwyczaj w klinikach, które współpracują z gabinetami kosmetycznymi. Dzięki profesjonalnej opiece szybko wrócimy do codziennej aktywności.