You are currently viewing Po co w ogóle szyld reklamowy?

Po co w ogóle szyld reklamowy?

 

Podświetlane szyldy reklamowe – wyczytałem wczoraj w internecie, że jest w dzisiejszych czasach bardzo modne posiadanie atrakcyjnego szyldu, który wskazywać będzie przyszłym klientom drogę do salonu firmowego, czy sklepu. Pomyślałem, że czemu ja u siebie jeszcze nie zainteresowałem się takim rozwiązaniem i natychmiast zabrałem się do pracy.

Decyzja o zakupie szyldów

sklepowe szyldy reklamowe z poznaniaPostanowiłem najpierw porozmawiać z kimś, kto zna się na szyldach i na oświetleniu, aby może polecił mi jakąś firmę, która bardzo dobrze poradzi sobie w tej tematyce. Szybko znajomy wskazał mi jedną z nich mówiąc, że ma chyba najbardziej atrakcyjne ceny na rynku, które na pewno mi się spodobają, a oświetlenie jest bardzo dobrej jakości i na pewno wytrzyma długie lata. Postanowiłem sam przekonać się na własne oczy, jak tak naprawdę wyglądają te szyldy reklamowe i pojechałem do siedziby firmy. Pracownik od razu zaczął rozmowę od ustalenia moich potrzeb oraz co najważniejsze budżetu, jaki zamierzam przeznaczyć na taką inwestycję i pokazał mi sklepowe szyldy reklamowe z poznania. Z racji tego, że była to raczej inwestycja jednorazowa postanowiłem zdecydować się na naprawdę ciekawy szyld. Z kształtu przypominał rybę, czyli to, w czym moja restauracja się specjalizuje. Praktycznie cała moja konkurencja korzysta z takich szyldów, aby przyciągnąć uwagę przyszłych klientów i gości, dlatego nie zamierzałem czuć się gorszy. Po paru dniach od rozmowy z pracownikiem otrzymałem bardzo ciekawy projekt tego, jak cała instalacja będzie wyglądać.

Byłem bardzo zadowolony i nie zamierzałem dłużej czekać – zleciłem go do realizacji, wcześniej jeszcze opłacając kilkaset złotych przedpłaty. Nie był to dla mnie żaden problem zwłaszcza dlatego, że firma zaproponowała mi w cenie bezpłatny montaż, co na pewno będzie bardzo dużym udogodnieniem dla pracowników mojej firmy.