You are currently viewing Para jeansów damskich

Para jeansów damskich

Niektóre elementy garderoby już na stałe weszły do powszechnego użycia i wiele kobiet wręcz nie wyobraża sobie bez nich życia. Spodnie, bo o nich mowa, stały się swego czasu prawdziwym wyzwoleniem i do dzisiaj zapewniają maksymalną wygodę oraz swobodę.

Spodnie jeansowe w jasnym kolorze

jasne jeansy damskieZbliżające się lato powoduje, że panie często robią przegląd swojej garderoby. Najczęściej ta pora roku skłania nas do noszenia ubrań lekkich i chętnie wtedy rezygnujemy z ubrań w ciemnych kolorach. Idealne na lato, zwłaszcza na nieco chłodniejsze czy deszczowe dni, są jasne jeansy damskie. Kobiety i młodsze dziewczyny bardzo chętnie wybierają spodnie w klasycznym jasnoniebieskim kolorze, który wyszczupla, odmładza, a także podkreśla świeżą opaleniznę i wygląda dobrze w połączeniu z każdym innym kolorem. Świetne są również jeansy w kolorze białym, bo dzięki nim można komponować wyróżniające się stylizacje, choćby w połączeniu z klasyczną czernią albo bluzką czy butami na obcasie w żywym, mocnym kolorze. Sam fason takich spodni ma już o wiele mniejsze znaczenie, każda z pań bowiem wybiera go zgodnie z własnymi upodobaniami. Niezmiennie popularne są spodnie rurki, czyli bardzo dopasowane do ciała na całej długości, ale warto mieć też w swojej szafie model typu boyfriend, czyli bardziej luźny, mniej dopasowany, wyglądający nawet jak nieco za duży. Modne są również wszelkie rozjaśnienia czy postrzępione nogawki lub dziury na kolanach. Tego typu elementy, mimo że ciągle na czasie, są oczywiście kwestią indywidualnego gustu. 

Jeansy to absolutna podstawa w szafie wielu pań. Wygodą jaką ze sobą niosą jest po prostu nieoceniona. Warto postawić także na klasyczny model w bardzo jasnym odcieniu, który idealnie sprawdzi się w czasie wiosennych czy letnich dni i sprawi, że cała stylizacja zyska na lekkości.