You are currently viewing Organizacja imprez w Łodzi

Organizacja imprez w Łodzi

Czasami organizacja imprez w domu jest zbyt problematyczna i musimy skorzystać z oferty lokali restauracyjnych. Posiadając małe mieszkanie jest bardzo trudno zorganizować imprezę na większość ilość osób. Do tego trzeba liczyć się z przyrządzaniem dań, poczęstunku i sprzątania. 

Impreza okolicznościowa w restauracji

imprezy okolicznościowe ŁódźKażdemu z nas nadarza się okazja, która wymaga organizacji imprezy i mile spędzonego czasu z gośćmi. Większe imprezy organizujemy w lokalach gastronomicznych, ale te mniejsze postanawiamy robić w domu. Ja zdecydowanie wybieram lokale, nawet na małą ilość osób. Cenowo wychodzi nieco drożej niż impreza w domu, ale zalet jest mnóstwo. Nie muszę się martwić o gotowanie, pieczenie ciast, zakupy, przygotowanie zastaw, obsługę gości oraz sprzątanie. Większość lokali gastronomicznych oferuje usługę organizacji imprez okolicznościowych. W Łodzi ceny wahają się od 80-400 zł za osobę. Warto porównać cenę w wielu lokalach, które oferują nam imprezy okolicznościowe Łódź jest miastem, w którym zakres cen jest w zasięgu każdego portfela. Ich wysokość zależy od menu, które wybierzemy. Sama ostatnio organizowałam urodziny babci w jednym z Łódzkich lokali. Wybrałam przystawkę, dwa dania, oraz deser. Ponadto na stole były 4 rodzaje mięsa, 3 sałatki i dwa dania na ciepło. Zapłaciłam 100 zł od osoby i porównałam koszt zrobienia takiej samej imprezy w domu. Wyszło zaledwie 15% drożej, niż gdybym zorganizowała ją samodzielnie. Dodatkowe koszta to oczywiście zakup tortu i alkoholu (choć ten jest do dyspozycji w większości ofert, u mnie akurat nie było).

Jeśli planujemy urodziny dziecka, najlepszą opcją jest sala zabaw. Dzieci w wieku 4-10 lat świetnie spędzą czas w swoim gronie, a rodzice mogą chwilę odpocząć przy kawie. Organizacja takie dziecięcej imprezy w Łodzi waha się od 200-500 zł za kilka godzin zabawy.