You are currently viewing Oferowałam naukę angielskiego dla firm

Oferowałam naukę angielskiego dla firm

Szukałam pracy przez dłuższy, ponieważ zależało mi na jakimś kreatywnym zajęciu. Dostałam pracę po długich poszukiwaniach, ale byłam z niej zadowolona. Zatrudniła mnie szkoła języków obcych, dla której miałam pozyskiwać klientów biznesowych.

Wiele firm zainteresowanych nauką angielskiego

angielski dla firmMoim zadaniem było oferowanie nauki języka angielskiego dla pracowników firm. Oferta była korzystna a angielski dla firm prowadzony był przez lektorów z wieloletnim doświadczeniem. Dostałam bazę klientów, z którymi miałam się kontaktować i zachęcać ich do korzystania z oferty szkoły. Nauka języka prowadzona była w danej firmie i pracownicy nie musieli ruszać się z miejsca, żeby uczęszczać na zajęcia. W pierwszy dzień pracy dodzwoniłam się do dwudziestu firm, z czego połowa była zainteresowana ofertą. Wysłałam ją za pośrednictwem poczty elektronicznej i liczyłam, że firmy zainteresują się nauką języka angielskiego dla swoich pracowników. Przyznawana była prowizja za znalezienie klienta i liczyłam, że uda mi się sporo zarobić. Odpowiedziała większość firm i były to odpowiedzi pozytywne. Od razu przygotowałam umowy współpracy i udałam się do każdej z firm, żeby omówić szczegóły współpracy. Dyrektor szkoły językowej był zadowolony z efektów mojej pracy i przyznał, że dobrze zrobił dając mi tę pracę. W ciągu miesiąca pozyskałam tak wielu klientów, że konieczne było zatrudnienie lektorów. Nauka języka angielskiego dla firm była bardzo skuteczna co potwierdzały różne dane i statystyki.

Po dwóch miesiącach dostałam od razu umowę o pracę, ponieważ się sprawdziłam. Dawałam z siebie wszystko, ponieważ na pracy mi zależało i przecież długo jej szukałam. Z klientami zawsze utrzymywałam stałe relacje i byli oni zadowoleni z moich usług a to było ważne.