You are currently viewing Nowoczesny przenośny vaporizer

Nowoczesny przenośny vaporizer

Waporyzatory możemy podzielić na przenośne i stacjonarne. Konsumenci dobierają sprzęt wedle indywidualnych potrzeb, jednak, trzeba przyznać, że urządzenia przenośne cieszą się wśród vaperów zdecydowanie większą popularnością.

Czym charakteryzuje się dobry przenośny waporyzator?

vaporizer przenośny fenix miniNie wszyscy wiedzą czym jest waporyzacja więc trzeba wyjaśnić iż jest to proces polegający na odparowaniu substancji czynnych z ziół oraz ich koncentratów. Jednakże, w praktyce, służy on do pozyskiwania składników aktywnych z produktów konopnych zawierających dobroczynny kannabidiol (CBD), ze szczególnym naciskiem na legalną marihuanę. W waporyzatorach nie jest ona spalana, a poddana jedynie procesowi podgrzewania, co powoduje iż zaczyna parować i uwalniać składniki czynne. To z kolei sprawia, że generowana jest para wodna, którą należy się inhalować. Para ta jest wolna od substancji smolistych oraz dziesiątek związków rakotwórczych więc waporyzacja jest dla naszego zdrowia dużo lepsza, aniżeli palenie. Urządzeniem, które warto polecić każdemu początkującemu vaperowi jest vaporizer przenośny Fenix Mini. Jest ono jednym z najtańszych sprzętów na rynku, a przy tym ma bardzo dobre parametry. Z zewnątrz również wygląda bardzo dobrze i nie chodzi tylko o kształt, ale także fakt, że jest wyjątkowo mały więc z łatwością zmieści się w kieszeni spodni lub płaszcza. Gdy chodzi o baterię, to jest ona pojedyncza i ma pojemność około 1600 mAh, co jak na waporyzator w tej cenie, stanowi bardzo dobre osiągnięcie.

Urządzeń do waporyzacji mamy wiele, jednakże takich, jak Fenix Mini, próżno szukać. Bowiem w przypadku tego urządzenie, jego producentowi, udało się to, co udaje się niewiele, czyli umiejętne połączenie wysokiej jakości z rozsądną, przyjazną konsumentowi, ceną.