You are currently viewing Nowoczesny i elegancki mężczyzna

Nowoczesny i elegancki mężczyzna

Mężczyźni w obecnych czasach są naprawdę wymagający i często wręcz bardziej eleganccy niż kobiety. Bardzo często dbają o swój wygląd oraz ubiór. Jest teraz ogromny wybór jeśli chodzi o ubrania, a także dodatki dla mężczyzn, dlatego też można stworzyć naprawdę bardzo ciekawe połączenia.

Co można dobrać do koszuli?

srebrne spinkiWybór dodatków jak już wspomniałam jest naprawdę ogromny. Wszystkie możliwe kolory muszek, krawatów, muszników, śledzi i tym podobnych. Dodatkowo można jeszcze wybrać koszulę na spinki. I tu powstaje następne pytanie czy złote czy raczej srebrne spinki? Jedne i drugie wyglądają niezwykle elegancko, jednak nie wszystkie pasują do każdego koloru. Jeśli strój jest w szarościach to lepiej będzie pasować kolor srebrny, jeśli jednak koszula i dodatki są w cieplejszych kolorach to jak najbardziej można do tego dobrać spinki złote. Spinki oczywiście też są w różne wzory- na przykład motywy kwiatowe, wzory tematyczne takie jak świąteczne, ślubne i tym podobne. Dodatkową atrakcją jest to, że można nawet kupić spinki ze swoim ulubionym bohaterem  filmu czy bajki. Może to być Spiderman, Batman, Kapitan Ameryka, Tabaluga oraz wiele wiele innych. Niektóre są specjalnie dla małych dżentelmenów. Poza wymienionymi dodatkami trzeba oczywiście wybrać jeszcze odpowiednią marynarkę. Może być gładka lub na przykład prążkowana.

Wybór jak widać naprawdę jest ogromny i mężczyzna w obecnych czasach może się wystroić. Każdy element dodaje oczywiście szyku i elegancji, więc całość, gdy jest odpowiednio wybrana, robi wrażenie. Tym bardziej wymaga to od kobiet wiele kreatywności i pomysłów, aby jej kreacja była równie, a nawet jeszcze bardziej oszałamiająca. Na pewno wiele z tych nowości ujrzymy na przykład na Balu Sylwestrowym, który już tuż tuż.