You are currently viewing Nowoczesna frakcyjna rf mikroigłowa

Nowoczesna frakcyjna rf mikroigłowa

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

Podobno najważniejsze jest, żeby dobrze czuć się we własnym ciele. Inaczej czujemy dyskomfort, nie jesteśmy pewni siebie i odbija się to na naszym życiu. Czasami dręczą nas takie mankamenty urody, które powodują, że człowiek czuje się nieatrakcyjny w każdym calu. Mnie to spotkało, jednak postanowiłam z tym walczyć. 

Wielozadaniowy laser frakcyjny

skuteczna frakcyjna rf mikroigłowaNajwiększym defektem mojej urody były okropne, opadające powieki. Zawsze bałam się operacji plastycznych, szczególnie w okolicach oczu. Różne to rzeczy się słyszy, dlatego nie zdecydowałam się na interwencję chirurga. Jednak nie oznaczało to, że nie było dla mnie ratunku. Kosmetyczka powiedziała mi, że skuteczna frakcyjna rf mikroigłowa może pomóc mi rozwiązać mój problem. Z początku nie rozumiałam, co do mnie mówi. Później dowiedziałam się, że to zabieg z użyciem lasera frakcyjnego. Całkowicie nieinwazyjny i w pełni bezpieczny. Jednak trzeba powtórzyć zabieg kilka razy, żeby efekt pozostał utrwalony. Zastanawiałam się, w jaki sposób działa taki laser. Kosmetyczka wytłumaczyła mi, że laser podgrzewa włókna kolagenowe znajdujące się w głębszych częściach twarzy i dzięki temu stają się napięte, bo powoduje to ich obkurczenie. Dlatego też skóra zaczyna być jędrna już po pierwszym zabiegu. Jednak systematyczność jest tutaj ważna i zdecydowałam się na serię zabiegów, ponieważ chciałam pozbyć się moich brzydkich powiek raz na zawsze. I dzięki temu w krótkim czasie moja skóra uległa odbudowie.

Zdziwił mnie fakt, że po zastosowaniu lasera, moja skóra tak szybko wróciła do normy. Następnego dnia nie było żadnego śladu po zabiegu, ale efekt był widoczny. Znajome zaczęły zauważać poprawę. Myślały, że zastosowałam jakąś metodę chirurgiczną z użyciem skalpela. Nie mogły uwierzyć, że osiągnęłam taki efekt bez żadnej inwazyjnej interwencji w ciało.