You are currently viewing Najlepszy DJ bawi gości

Najlepszy DJ bawi gości

Jak powinien zachowywać się dobry DJ, który prowadzi imprezy okolicznościowe? Zazwyczaj zgromadzeni na nich goście najlepiej pamiętają oprawę muzyczną, która była taka, aby każdy z nich miał szansę się trochę pobawić. Chodzi o to, aby muzyka była dobra zarówno dla starszych, jak i młodszych.

Najlepszy DJ obserwuje ludzi

najlepszy DJPoza tym DJ powinien po prostu reagować na zaobserwowane odczucia wśród swojej „publiczności”. Jeśli widzi, że goście są już zmęczeni i powoli kierują się w stronę stołów z jedzeniem, lepiej aby sam w porę zarządził przerwę. Wówczas bowiem goście od razu nie zużyją całych sił i za chwilę będą mogli znów wrócić do tańca. Poznański najlepszy DJ obserwuje też, co się ludziom podoba. Jeśli widzi, że ci dobrze bawią się do żywiołowych hitów, to zagra ich trochę więcej. Później jednak i tak zagra wolniejszy utwór, aby osoby nieco bardziej nieśmiałe czy po prostu spokojniejsze, także mogły wejść na parkiet. Taki DJ to nie problem w Poznaniu. Jest wielu znających się na swoim fachu usługodawców. Przeważnie ci najlepsi mają jednak terminy pozajmowane z dużym wyprzedzeniem, bo a to występują jako wodzirej na wesele, a to na grają na studniówce, a to znowu podczas jakiejś większej imprezy kulturalnej. Czasami jednak osoby mniej doświadczone także potrafią doskonale poprowadzić imprezę i świetnie bawić gości. DJ na studniówki przeważnie jest wybierany przez jakąś reprezentację rodziców i uczniów i często wychodzi tak, że jest to osoba naprawdę polecana w danym regionie. W przypadku jednak wesela, różnie bywa. Czasami Państwo Młodzi sami postanawiają wybrać usługi kogoś mniej znanego, bo dzięki temu mogą nieco oszczędzić. Nie jest to zła decyzja, jeśli tylko DJ naprawdę potrafi zadbać o prowadzoną przez siebie imprezę. Wówczas jest z niego niezły konferansjer, ale przede wszystkim potrafi tak dobrać muzykę, żeby goście nie siedzieli ciągle przy stołach. Takie wesele to przecież bardzo smętny widok. Najlepszy DJ potrafi odciągnąć od jedzenia i picia nawet tych, którzy na co dzień raczej nie lubią tańczyć. To zawsze miły widok zobaczyć, jak nawet babcie czy wujowie dają się wciągnąć w zabawę weselną.

DJe mogą być jednak zatrudnieni nie tylko na imprezach okolicznościowych. Niektórzy mają stałe zatrudnienie w klubach muzycznych i w ogóle nie udzielają się na weselach. Tak czy owak DJ to osoba, która musi posiadać dużą charyzmę, bo bez niej nie będzie w stanie wciągnąć do zabawy innych ludzi. Poza tym w tym fachu przydaje się bezpretensjonalny sposób bycia, czyli taki który nie drażni innych ludzi.

Dodaj komentarz