You are currently viewing Montuję antenę do cb radia

Montuję antenę do cb radia

Kierowcą jestem od dawna i już nie raz dostałem mandat za przekroczenie prędkości. Lubię szybko jeździć i robię to miarę bezpiecznie, ale przepisy to przepisy. Znajomy z sąsiedztwa podpowiedział mi, żebym zamontował sobie cb radio to będę wiedział co się dzieje na drodze.

Dzięki nowej antenie moje radio ma dobry zasięg

antena cb radioNie mam pieniędzy na takie wydatki, ale rozejrzałem się po ofertach z używanymi radiami i znalazłem fajną ofertę. Facet sprzedawał swoje radio za małą cenę, ale do wymiany jest antena, bo ta, która jest obecnie przy urządzeniu nie ma dobrego zasięgu. Znam sklep, w którym taka antena cb radio jest do kupienia w dobrej cenie to tam sobie ją kupię. Zamówiłem to cb radio i od razu poszedłem do sklepu. Wiedziałem dokładnie jaki to model i jaka antena cb radio powinna być kupiona. Dostałem wszystko od ręki, bo facet to ma na prawdę ogromny wybór. Zadowolony wróciłem do domu i już nie mogłem się doczekać kiedy będę mógł korzystać z tego cb radia. Czytałem o tym trochę w międzyczasie i to świetne rozwiązanie. Dzięki temu uniknę mandatów i zawsze dotrę wszędzie na czas. Jakiś czas temu zatrudniłem się też jako przedstawiciel handlowy i obsługuję całe województwo kujawsko pomorskie. Takie rozwiązanie jest w tej sytuacji idealne dla mnie. W końcu dotarło radio i mogłem montować antenę. Wszystko poszło sprawnie, ponieważ wcześniej zapoznałem się z instrukcją i wiedziałem jak się za wszystko zabrać. Starej anteny to nawet nie sprawdzałem, w końcu miałem nową i do tego świetnej jakości.

Zasię to jest niesamowity. Mnóstwo ludzi korzysta z takiego radia i dobrze, że ja także dołączyłem do tego grona. Teraz wiem gdzie są korki albo jakieś kontrole. Dzięki temu też zacząłem jeździć jeszcze ostrożniej i wyszło mi to na dobre.