You are currently viewing Lada do promocji naszych wytworów

Lada do promocji naszych wytworów

Moja żona pracuje w branży kosmetycznej i co jakiś czas organizują tam różne promocje. Ostatnio poprosiła mnie o pomoc w przygotowaniach. Miałem akurat wolne, więc stwierdziłam, że chętnie zobaczę, jak takie przygotowania wyglądają od kuchni. Zawsze mnie to ciekawiło, bo zawsze widzimy już tylko gotowe ustawienie promocji i uśmiechnięte twarze.

Wypożyczamy ladę na promocję

lada do promocjiNa początku, była nam potrzebna lada do promocji, żeby móc na niej wystawić wszystkie nowości, które dopiero będą wchodziły do katalogu. Zawsze trzeba zainteresować klientów i pokazać im coś nowego na takich promocjach. Zastanawialiśmy się, gdzie można takie systemy wystawiennicze wypożyczyć, ponieważ nie było sensu ich kupować raz na pół roku. Wypożyczenie jest zawsze ciekawą opcją, zwłaszcza, że potem nie ma tych lad gdzie trzymać, bo zajmują miejsce. Nasza lada była mała, bo żona stwierdziła, że taka będzie odpowiednia. Prezentowała się bardzo ładnie, była z jasnego drewna, z jakimiś elementami błyszczącymi z metalu. Cały ranek ustawialiśmy wszystko, żeby wyglądało jak najlepiej. Wyłożyliśmy na niej obrusik, w kubeczku ustawiliśmy próbniki do testerów perfum, by każdy mógł zobaczyć, jak pachną. Mieliśmy też małe słoiczki, by umieszczać w nich próbki kremów. Każdy mógł sprawdzić w domu, jak krem na niego działa, i czy jest odpowiedni. Bardzo dobry jest taki sposób, ponieważ ludzie nie kupują wtedy w ciemno. Jak im się spodoba, to zawsze mają do nas namiar i mogą zamówić pełnowymiarowy produkt.

Nasza lada uginała się od całych zestawów kosmetyków, perfum i innych kobiecych drobiazgów. Męskie produkty też były w ofercie, więc mogłem sobie posprawdzać zapachy. Przyznam, że nawet mi się nie nudziło, chociaż była to impreza głównie przeznaczona dla kobiet.