You are currently viewing Kupno poduszki na obrączki

Kupno poduszki na obrączki

Zbliżał się mój wielki dzień. Już za kilka tygodni miałam wziąć ślub. Mieliśmy już z narzeczonym kupione obrączki, a teraz nie pozostało nam nic innego, jak tylko dokupić do nich odpowiednie pudełeczko. Ponieważ obrączki miała nam podawać młodsza siostra męża, zdecydowaliśmy się również na zakup poduszeczki, na której będą one położone. 

Poszukiwania poduszki na obrączki wraz z pudełkiem

poduszka na obrączki z pudełkiemWiedziałam, że dzięki temu cała oprawa ślubna i moment złożenia przysięgi będzie wyglądał naprawdę uroczyście i elegancko. Potrzebna mi więc była poduszka na obrączki z pudełkiem. Miałam nadzieję, że w sklepie z artykułami ślubnymi uda mi się znaleźć odpowiedni komplet, ponieważ chciałam aby pudełko miało takie same dekoracje i kolor jak poduszka. Okazało się, że nie było z tym najmniejszego problemu. Już na wystawie sklepu zobaczyłam dokładnie taką poduszkę, o jakiej zawsze marzyłam. Była ona wykonana z miękkiego, atłasowego materiału. Podstawa poduszki była śnieżnobiała, a przez jej środek przechodziła delikatna, czerwona wstążka. Idealnie po środku znajdowało się miejsce na obrączki. Do poduszki dołączone było pudełeczko w kształcie serca, które było w tym samym kolorze, co poduszeczka. Wyglądało ono bardzo oryginalnie i elegancko. W środku można było wygrawerować na nim nasze imiona i datę ślubu. Od razu zdecydowałam się zakupić ten unikalny komplecik.

Nie wahałam się dłużej, ponieważ naprawdę mi się on podobał, a do tego był dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Poduszeczka była wysokojakościowa i stała się świetną pamiątką po naszym ślubie. Pięknie prezentowała się także na zdjęciach i byłam z niej bardzo zadowolona. Cieszę się także, że pudełeczko okazało się wytrzymałe i trwałe.