Koszt diety odchudzającej i jadłospisy wzorcowe

Nie każdy ma dostęp do gabinetu dietetycznego, dlatego niektórzy decydują się na skorzystanie z konsultacji przez internet. Takie konsultacje wcale nie są gorsze, bo klient jest zobowiązany do wypełnienia kwestionariusza żywieniowego, dzięki któremu dietetyk może dowiedzieć się wszystkiego o aktualnym stylu życia i sposobie odżywiania.

Co zawiera dieta indywidualna?

popularne układanie diety onlineOczywiście dieta musi uwzględniać potrzeby żywieniowe i aktualny tryb życia. Dzięki przestrzeganiu diety możliwe jest pozbycie się nadwagi. Dieta ma też na celu ukształtowanie pozytywnych nawyków żywieniowych. Warto wiedzieć, co zawiera dieta indywidualna. Po pierwsze jest on opracowywany dla konkretnej osoby. Z takiego jadłospisu nie powinny korzystać inne osoby, które odżywiają się inaczej, mają inny tryb życia. Dieta spełnia potrzeby żywieniowe, uwzględnia tryb dnia, a także jest układana na wskazaną liczbę tygodni. Takie popularne układanie diety online można wykonać u prawdziwych specjalistów. W indywidualnej diecie na pewno znajduje się wykaz produktów i potraw, które są wskazane oraz niewskazane do spożywania w czasie trwania diety. Dietetyk wypisuje też zalecenia dietetyczne dla konkretnej osoby. Oczywiście w jadłospisie znajduje się schemat żywienia. Aby otrzymać indywidualną dietę, najpierw konieczne jest wypełnienie kwestionariusza żywieniowego. Następnie trzeba przelać określoną kwotę (zawartą w cenniku na stronie) na konkretny numer konta.

Dopiero po wypełnieniu tych wszystkich zadań, po kilku dniach roboczych otrzymuje się na adres mailowy całą dietę wraz ze wszystkimi zaleceniami. Odchudzanie przez internet jeszcze nigdy nie było takie proste. Warto wspomnieć też o cenach. Taka dieta indywidualna kosztuje ok. 100 zł na jeden tydzień. Wzorcowe jadłospisy kosztują zazwyczaj kilkadziesiąt złotych.