You are currently viewing Komputer do gier dla syna

Komputer do gier dla syna

Nie znam się na elektronice. Przyjęłam sobie jednak za punkt honoru, by kupić dobry komputer dla gracza dla mojego syna z okazji jego szesnastych urodzin. Jestem samotną matką, więc wiem, że mojemu Antkowi nie jest łatwo. Dlatego właśnie chciałam kupić mu coś wyjątkowego, czego nie będzie w ogóle się spodziewał. I myślę, że udało mi się zrobić mu ogromną niespodziankę.

Nowy komputer to nowoczesny sprzęt do grania

komputer pc dla graczaPoszukiwania prezentu dla Antka zaczęłam od przejrzenia Internetu, w końcu jest to miejsce, gdzie można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania. Kiedy już stałam się ekspertką od komputerów – płyt głównych, procesorów, kart graficznych i innych podzespołów, i tak wybrałam się do stacjonarnego sklepu z elektroniką. Poprosiłam bardzo miłego ekspedienta, by polecił mi komputer pc dla gracza, co pan z chęcią uczynił. Pokazał mi kilka modeli gotowych już, złożonych komputerów, ale zaproponował mi też samodzielne złożenie sprzętu z wybranych przeze mnie elementów (z pomocą ekspedienta). Oczywiście zdecydowałam się na pierwszą opcję. Nie miałam ogromnego budżetu, ale uzbierałam wystarczająco by kupić naprawdę dobry sprzęt. Na szczęście syn miał już porządny monitor i resztę sprzętu, więc całość pieniędzy przeznaczyłam na komputer. Zadbałam też o to, by komputer prezentował się fajnie. Wybrałam obudowę, która wygląda trochę kosmicznie, ale byłam pewna, że Antkowi się spodoba.

Cieszę się, że trafiłam z prezentem dla syna. Mam na myśli to, że udało mi się wybrać taki komputer, który rzeczywiście jest komputerem PC dla gracza, więc syn nie musi grać już w najnowsze tytuły na średnich detalach. O tym, że prezent mu się spodoba, wiedziałam od początku. Po prostu czuję się dumna, że udało mi się wybrać w sklepie dobry sprzęt.