You are currently viewing Klienci chętnie zamawiają nasze drzwi

Klienci chętnie zamawiają nasze drzwi

Dzisiaj miałam bardzo dobry dzień. Pracuję w firmie produkcyjnej. Moje obowiązki są bardzo ważne dla firmy. Jestem odpowiedzialna za kontakt z klientami i poszukuje nowych kontrahentów, którzy chcieliby rozpocząć z nami współpracę. Moja praca zawsze była dobrze oceniana przez współpracowników i moich przełożonych. Ostatnio udało mi się kilka razy podpisać dobre kontrakty i moja szefowa stwierdziła, że zależy mi się premia.

Firma w której pracuję produkuje drzwi

drzwi wewnętrzne zgierzBardzo się z niej ucieszyłam. Już dawno nie byłam na żadnej wycieczce i stwierdziłam, że w wakacje pojadę sobie za granicę żeby naładować baterie. Wzięłam już urlop i wykupiłam wycieczkę a teraz jeszcze przez kilka tygodni musiałam nadal dobrze wykonywać swoje obowiązki. Moja firma zajmuje się produkcją drzwi. Nasze drzwi wewnętrzne zgierz są bardzo doceniane przez naszych klientów. Produkujemy drzwi zewnętrzne a także drzwi wewnętrzne zgierz. Używamy w trakcie produkcji samych najlepszych materiałów. Nasze drzwi można kupić w różnych kolorach i wzorach. Posiadamy w ofercie drzwi tańsze a także droższe. Każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie co idealnie będzie pasowało do jego wnętrza. Ostatnio udało mi się podpisać kontrakt z właścicielem kilku hoteli, które są w trakcie budowy. Było to całkiem spore zamówienie. Do tej pory nie skupiałam się na tego typu klientach ale po ostatnim kontrakcie stwierdziłam, że musza bardziej skupić się na takich rozwiązaniach.

Klienci tego typu są bardziej wymagający. Trzeba poświęcić im więcej czasu ale na pewno jest to bardziej opłacalne. Ja nie mam męża i dzieci więc każdą wolną chwilę póki co poświęcam swojej pracy. Mam z tego dużo satysfakcji. Dodatkowo premia mnie zmotywowała i jeszcze bardziej zaangażowałam się w swoje obowiązki zawodowe. Moja praca dostarcza mi dużo radości.