You are currently viewing Klasyczny longsleeve damski

Klasyczny longsleeve damski

Ubrania, które zakładamy powinny być przede wszystkim wygodne, pasować do naszego stylu oraz naszej sylwetki. Często się mówi, że odzież stanowi naszą drugą skórę i jest w tym wiele prawdy, bo ona nas nierzadko wyraża.

Do czego założyć longsleeve w czarnym kolorze?

longsleeve damski czarnyCo sezon pojawiają się nowe modele ubrań, które wiodą prym na ulicach miast. Jednak trzeba mieć na uwadze, że moda bardzo szybko mija, a ciuchy często pozostają na dnie szaf. Przeważnie minimalistki oraz kobiety lubiące ubierać się w klasyczny sposób nie maja tego problemu, ponieważ wybierają ubrania, które zawsze będą pożądane. Jest to odzież bazowa, czyli tak zwana basic, którą znajdziemy w każdym sklepie odzieżowym. Może to być klasyczna mała czarna bez dodatków, biały podkoszulek bez nadruków czy longsleeve damski czarny, biały lub beżowy. Te trzy kolory dominują w takiej odzieży, ponieważ będą pasować do każdej stylizacji. W modzie liczy się pomysł i zmysł do łączenia różnych elementów. Podkoszulki z długim rękawem mogą stanowić komfortową bieliznę w chłodniejsze dni albo stanowić podstawę do tworzenia konkretnej stylizacji. Czarny jest na tyle uniwersalnym kolorem, że będzie pasować w zestawieniu z białym, czerwony, niebieskim, granatowym czy żółtym. Wszystko zależy od tego, z czym i w jaki sposób go połączymy. Zakładając czarny longsleeve, wzorzystą czy gładką marynarkę, a do tego dopasowane jeansy lub spodnie cygaretki, stworzymy codzienny look, który sprawdzi się do pracy lub na niezobowiązujące spotkanie.

Tego typu odzież powinna się znaleźć w szafie każdej kobiety, ponieważ jest praktyczna i uniwersalna. Trzy podstawowe kolory z pewnością będą pasować do reszty ubrań, które będziemy na sobie mieli. Gładki podkoszulek zawsze łatwo połączyć z dowolnymi ubraniami.