You are currently viewing Jak stworzyć kubek z personalizacją?

Jak stworzyć kubek z personalizacją?

Nie da się ukryć, że spersonalizowane prezenty są bardzo popularne. Idealnie będą pasowały do zainteresowań, poczucia humoru, czy pracy danej osoby. W dodatku ich wykonanie nie jest kosztowne. Sam produkt można zamówić stacjonarnie, jak i internetowo, w zależności od tego gdzie się mieszka.

Piękny i niepowtarzalny kubek

kubek z personalizacjąZdecydowanie jest to dobry podarunek dla córki, kuzyna, czy współpracownika. Pojawia się jednak pytanie: jak wykonać taki kubek z personalizacją? Opcji jest co najmniej kilka. Jeśli ktoś ma umiejętności plastyczne to może samodzielnie się tym zająć. W programie graficznym lub fotograficznym przygotować projekt zgodnie z wytycznymi sklepu (dotyczącymi rozdzielczości i wielkości projektu), a następnie go przesłać. Eksperci w firmie zajmą się naniesieniem go na kubek i utrwaleniem, tak by nadruk nie wyblakł ani nie zszedł. Co jeśli jednak nie znamy się na grafice? Tu rozwiązania są przynajmniej dwa. Można znaleźć np. gotowe ciekawe grafiki czy napisy w Internecie. Są strony internetowe z których za darmo można pobierać różne pliki. Trzeba tylko znaleźć coś ładnego, co pasuje do danej osoby i gotowe. Sprawdzamy czy wymiary są dobre i wysyłany do frmy. Można też lekko spersonalizować daną rzecz np. do grafiki dodać imię osoby obdarowanej, znaczącą datę, czy choćby napis ,,Wszystkiego najlepszego”. Trzecia opcja to wybór kreator kubków. Jak to działa? Firma produkująca kubki udostępnia narzędzie do ich projektowania na swojej stronie internetowej. Do wyboru są różne grafiki, napisy i czcionki. Z nich tworzy się projekt.

Każda z wymienionych opcji ma swoje wady i zalety. Jednak warto wiedzieć, że nie trzeba być mistrzem grafiki żeby stworzyc spersonalizowany kubek dla bliskiej osoby. Czasem gotowa grafika czy też kreator kubków stanowią doskonałe rozwiążanie. Taki kubek z pewnością będzie wspaniałym podarunkiem.