You are currently viewing Jak bezpiecznie kupić obserwacje na Insta?

Jak bezpiecznie kupić obserwacje na Insta?

Chcąc posiadać popularne konto na Instagramie, trzeba zadbać o to, aby jak najszybciej zebrać minimum tysiąc obserwatorów. Czasy, kiedy stu followersów robiło na kimkolwiek wrażenie bardzo dawno i bardzo szybko minęły. Dziś te liczby pną się coraz bardziej do góry, ale na szczęście istnieje sposób na to, aby stale i sukcesywnie je zwiększać.

Kupowanie obserwujących na Insta

jak kupić followersów na instagramieMniej więcej tysiąc followersów to już dla nas znak, że coś ciekawego dzieje się na danym koncie, więc warto mu przyjrzeć się z bliska i zaobserwować, a przecież niemalże za każdym razem, gdy przeglądamy czyjąś galerię na Instagramie damy serduszko pod kilkoma zdjęciami. Zatem im większa liczba followersów, tym także zwiększona liczba serduszek. Może też zdarzyć się tak, że mając tysiąc obserwujących nasze konto zaczyna przyciągać ich coraz mniej. Wszystko zależy bowiem od tematyki profilu i tego, ilu obserwujących mają najpopularniejsze konta prowadzące podobny kontent. Bez względu na już posiadaną liczbę zawsze możemy ją zwiększyć kupując na początku obserwujących. Jak kupić followersów na Instagramie aby nie wzbudzić niczyich podejrzeń? Przede wszystkim warto podzielić nasz zakup na kilka razy, aby naszego profilu nie zaczęło obserwować nagle zbyt wiele kont lub skorzystać z opcji, która oferuje obserwacje napływające stopniowo, a coraz więcej stron zajmujących się ich sprzedażą posiada taką usługę.

Pamiętajmy także o tym, aby upewnić się, że dana strona umożliwia nam również zakup polskich obserwatorów. Jest to niezwykle ważne, ale jedynie wówczas, gdy sami w głównej mierze dodajemy posty w języku polskim lub też używamy naszych hashtagów. Jeżeli posługujemy się na przykład językiem angielskim, a także mieszamy tagi z tymi zagranicznymi wówczas obserwacje z zagranicznych kont nikogo nie zdziwią.