You are currently viewing Gdzie są najlepsze imprezy

Gdzie są najlepsze imprezy

Spośród licznych miast studenckich wybrano te, które wyróżniają się na tle innych licznymi atrakcjami dla studentów. W rankingu, który stworzono na bazie ankiet, wywiadów i średniej liczby wydarzeń w danym mieście, pierwsze miejsce zajął Toruń. Jest to o tyle zaskakujące, że miasto to wyprzedziło większych potentatów typu Wrocław czy Warszawę. 

Studencka impreza tylko w Toruniu

imprezy w toruniuJak to się stało, że w przeprowadzonym w zeszłym miesiącu badaniu socjologicznym, najlepszym miastem studencko- imprezowym okazał się Toruń? Owszem, jest to miasto, w którym co roku pojawia się tysiące studentów. Jednak nie jest to tak duża miejscowość jak inne ośrodki studenckie, takie jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Poznań. Duże znaczenie dla rankingu miała opinia studentów. Okazuj się, że imprezy w toruniu są najlepsze z kilku względów. Nie jest ich może dużo, ale kluby oferują naprawdę dobrą, klimatyczną zabawę. I to codziennie. Dodatkowo ceny są tak niskie, że na przykład za jedno piwo płaci się tutaj prawie jedną trzecią kwoty obowiązującej w innych miastach. Czasami za jedną pizzę z piwem zapłaci się tyle, co na przykład w Warszawie za samo piwo. Dla studentów koszty imprezowania są wręcz kluczowe. Większość studentów bowiem nie pracuje, więc mają ograniczony budżet. A przecież okres studiowanie jest  najlepszym momentem na zasmakowanie życia towarzyskiego. Jak jeszcze można bawić się niedużym kosztem, to dla młodych ludzi jest to najlepsze miejsce na ziemi. 

Okazuje się, że najlepszym miejscem do udanego życia towarzyskiego na studiach jest Toruń. Miasto to wyparło w rankingu inne ośrodki studenckie, takie jak na przyklad Wrocław czy Warszawa. Z jednej strony może to dziwić, jednak jeżeli weźmiemy pod uwagę kwestie finansowe- wszystko staje się jasne.