You are currently viewing Firany na zamówienie

Firany na zamówienie

Kocham swój dom i mieszkanie w nim uważam za bardzo komfortowe. Jednym z małych problemów, które czasami mnie denerwuje są, co może się wydać dziwne, okna. Wiąże się to z tym, że w moim domu w większości pomieszczeń mam okna o dość niestandardowych wymiarach. Oprócz tego ściany są bardzo wysokie. Dlatego też od kilku lat zamawiam firany na zamówienie.

Zaczęłam zamawiać szyte firany na zamówienie

szycie firany na zamówienieWłaściwie lubię kupować firany o konkretnych wymiarach, tak by pasowały do moich okien. Oprócz oczywiście rozmiaru mogę też wybrać materiał. Ostatnio bardzo spodobały mi się firany z doszywanymi na dole frędzlami, więc zamówiłam dwie takie firany, w których do wybranych przeze mnie pięknych materiałów doszyte zostały grube frędzelki. Właściwie to kiedyś myślałam, że korzystanie z usług szycia firan jest możliwe wyłącznie w sklepach stacjonarnych albo jeżeli udamy się już z materiałem czy też gotową firaną do poprawki do krawcowej. Tymczasem parę tygodni temu przekonałam się, że szycie firany na zamówienie oferowane jest również w sklepach internetowych z ogólnie tekstyliami albo takimi, które zajmują się wyłącznie sprzedażą firan i zasłon. Bardzo się zdziwiłam ale zaciekawiło mnie to na tyle, że postanowiłam skorzystać z usług jednej z takich stron. Do wyboru w sklepie były naprawdę wiele różnych materiałów, większość z nich bardzo mi się podobała i ciężko było mi się zdecydować na jeden wzór materiału. Po wybraniu wzoru firany mogłam zadecydować o każdym szczególe zamówienia np. zdecydowałam się firanę na tzw. szelkach.

Zamówienie ze sklepu doszło do mnie bardzo szybko i wszystko zostało świetnie wykonane. Dlatego też planuję już kolejne zamówienie w tym sklepie. Tym razem jednak zamówię firany do dwóch, lub trzech pomieszczeń. Jestem ciekawa ile będzie trwała realizacja takiego większego zamówienia.