You are currently viewing Efektowne reklamy z oświetleniem

Efektowne reklamy z oświetleniem

 

Coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców inwestujących w reklamę swojego biznesu są wyjątkowo efektowne litery 3d wykonywane w bardzo różnorodny sposób. Są one świetną alternatywą dla kasetonów reklamowych. Produkcja liter 3d oparta jest na bardzo odpornych na warunki atmosferyczne materiałów.

Różnorodne wersje liter 3d z podświetleniem

litery podświetlane warszawaLitery 3d to znakomity sposób na podniesienie prestiżu firmy dzięki ich bardzo atrakcyjnej formie z dodatkiem subtelnego podświetlenia. Dla wszystkich zainteresowanych inwestycją w eleganckie litery podświetlane Warszawa może być najlepszym miejscem wyłożenia pieniędzy w tą formę reklamy. Przede wszystkim na doświadczenie warszawskich firm oraz możliwość bardzo bogatego wyboru spośród wielu wzorów, wariantów i dostępnych materiałów. Najwyższa jakość użytych materiałów gwarantuje bardzo wysoką odporność na agresywne warunki atmosferyczne i zanieczyszczenie środowiska. Litery nie blakną i zachowują swoją budowę strukturalną. Stołeczni producenci oferują litery podświetlane 3d wykonywane z tak odpornych materiałów jak styrodur, aluminium, blachy nierdzewne, plexi, poliwęglanu. Ze względu na tą mnogość można liczyć na fachowe doradztwo producentów w zakresie jak najlepszego doboru materiału dla danego miejsca. Litery podświetla się na różne sposoby, od przodu, od tylu, z boku. Dobór materiału do wykonania liter podświetlanych 3d zależy w ogromnej mierze od tego czy reklama będzie umieszczona wewnątrz czy też na zewnątrz budynku.

Do podświetlenia liter 3d wykorzystuje się najróżniejsze systemy oświetleniowe. Najskuteczniejszym, energooszczędnym i długiej żywotności sposobem jest wykorzystanie diod ludowych. Najważszniejszą sprawą w kontakcie z producentem jest możliwość wpływania inwestora na kształt projektu.