You are currently viewing Dzieci na wycieczce szkolnej

Dzieci na wycieczce szkolnej

Miałam dwójkę dzieci i były to bliźniaki. Chłopcy mieli takie same zainteresowania i zawsze trzymali się razem. Wychować dwójkę pociech nie było łatwo jak w przypadku jednego dziecka, ale swoim synom zawsze zapewniałam wszystko i byli bardzo szczęśliwymi dziećmi.

Wysłanie dzieci na wycieczkę szkolną w góry

wycieczki szkolne LublinChłopców nie puściłam rok temu na wycieczkę szkolną, ponieważ Maciek zachorował. Kuba sam nie chciał jechać, ale i on po dwóch dniach dołączył do brata i ten czas spędzili w łóżkach. Chłopcy byli zawiedzeni, ale zapewniłam ich wtedy, że jeszcze nie raz będą organizowane wycieczki szkolne Lublin, na które z pewnością pojadą. W tym roku w szkole zorganizowano wyjazd w góry a tym pomyśle dowiedziałam się na zebraniu dla rodziców. Pomysł od razy przypadł mi do gustu, bo moi chłopcy w górach nigdy nie byli. Przewidzianych było mnóstwo atrakcji a wycieczka miała trwać pięć dni. Od razu zapisałam swoich synów na tę wycieczkę i wpłaciłam zaliczkę. Kiedy wróciłam do domu to o wszystkim opowiedziałam swoim synom. Byli zachwyceni, że pojadą w góry. Wycieczka miała obejmować nie tylko zwiedzanie terenów ale także przewidziano naukę jazdy na nartach i to najbardziej ucieszyło moich synów. W międzyczasie zrobiłam zakupy, żeby zaopatrzyć chłopców we wszystkie niezbędne rzeczy. Listę przekazał rodzicom nauczyciel, ponieważ to miało ułatwić przygotowanie pociech do takiej wycieczki. Chłopcom kupiłam odpowiednie obuwie i porządne plecaki oraz całą niezbędną resztę. Byli gotowi do wyjazdu.

Dzieciaki z wycieczki wróciły tak zadowolone, że buzie im się przez cały czas nie zamykały. Opowiadały mi co robiły każdego dnia i wiedziałam, że czas na wycieczce spędzili naprawdę fajnie. Dobrze, że tym razem udało im się pojechać z klasą na wycieczkę.