You are currently viewing Duża dotacja na inwestycje

Duża dotacja na inwestycje

 

Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Idzie mi całkiem nieźle. Pracownicy otrzymują na czas niemałe wypłaty, a mnie żyje się bardzo wygodnie. Problemem jest jednak to, że mojej firmy nie stać na żadną większą inwestycję, dlatego też rozwijamy się wolno. Ratunkiem dla tej sytuacji mogło być uzyskanie dotacji inwestycyjnej, o którą mogłem postarać się w urzędzie swojego miasta.

Wysokie dofinansowanie na inwestycje

wysokie dotacje na inwestycjeJestem szefem, który bardzo dba o swoją firmę i zatrudnianych w niej pracowników. Staram się, aby pracowało się im u mnie jak najlepiej. Dlatego też często organizuję wypady i wyjazdy integracyjne, gdyż wiem, jak istotna jest dobra atmosfera w pracy. W tym aspekcie jestem z siebie bardzo zadowolony. W mniejszym stopniu jestem zadowolony ze stopnia rozwoju mojej działalności. Niestety, ale nie stać nas na spore inwestycje, które napędziłyby działanie mojego przedsiębiorstwa. Ostatnio jednak nadzieją natchnął mnie mój kolega, który pracuje w urzędzie w innym mieście. Powiedział mi on, że urzędy dysponują funduszem oferującym młodym przedsiębiorcom wysokie dotacje na inwestycje. Gdybym takową dotację dostał, to wszystko by się zmieniło. Moja firma weszłaby na wyższe obroty, a ja i moi pracownicy byliśmy o wiele bardziej zadowoleni. Udałem się więc do urzędu mojego miasta, by tam zrobić rozeznanie. Okazało się, że mój kolega się nie mylił. Po parunastu minutach złożyłem odpowiedni wniosek.

Kiedy dostałem pozytywną informację o rozpatrzeniu złożonego przeze mnie wniosku o dofinansowanie inwestycji, byłem bardzo szczęśliwy. Czułem, że to całkowicie odmieni moją firmę i ją rozwinie. Mam nadzieję, że tak się wydarzy. Jestem teraz bardzo szczęśliwy i myślę jak mądrze rozdysponować otrzymane pieniądze. Mam w głowie kilka pomysłów.