You are currently viewing Domy z drewna na lato

Domy z drewna na lato

Mieliśmy swój własny domek z ogrodem. Spora część ogrodu nie była jednak zagospodarowana. Mieliśmy sporą działkę i nie mieliśmy pojęcia, co można tam jeszcze wstawić. Żona co prawda miała jeden pomysł, ale nie wiedziałem jak z wykonaniem. Kiedyś obiecałem jej taki prawdziwy domek drewniany, jak na filmach.

Nasz wymarzony drewniany domek

rekreacyjne domy drewniane z mazowieckiegoNo cóż, wierciła mi dziurę w brzuchu, więc w końcu zdecydowałem się chociaż jechać zorientować, w jakiej cenie są takie rekreacyjne domy drewniane z mazowieckiego w różnych sklepach. Nic nie mówiąc małżonce, pojechałem do miasta, żeby nie robić jej złudnych nadziei. Nie byłem pewien, czy będzie nas na taki dom drewniany stać. Gdy dotarłem na miejsce, zauważyłem, że takie domki są w różnych przedziałach cenowych. Wszystko zależało od budulca i od wielkości. Dodatkowa altanka również była płatna, no ale gdzie taki domek bez altanki. Altanka to największy urok takiego domku. Pan który obsługiwał sprzedaż, zaprosił mnie do jednego z domków, żebym mógł sobie zobaczyć,jak wygląda w środku. Były takie skromne małe, jednoizbowe z altanką, lub takie które miały na przykład ze dwa pokoje. Wszystko to wyglądało bardzo elegancko. Już wyobrażałem to sobie na naszej działce. Nawet w razie czego goście by mogli tam nocować i spać sobie w spokoju i w prywatności. No dobrze, więc był czas na decyzję. Zamówiłem jeden domek z malutkimi dwoma pokojami i z altanką, jak najtaniej mi się udało. Chciałem, żeby żona w końcu miała swój domek.

Dotarłem do domu jako bohater, ponieważ powiedziałem żonie przez telefon, że zaraz przyjadą panowie z domkiem. Szalała z radości i była taka szczęśliwa, że żałowałem, że już dawno jej nie kupiłem tego domku, bo już z parę dobrych lat nie miała na twarzy aż takiego szerokiego uśmiechu.