You are currently viewing Diodowy laser Light Sheer

Diodowy laser Light Sheer

 

Depilacja laserowa jest coraz częściej wykonywanym zabiegiem kosmetycznym. Daje rewelacyjne efekty, a dzięki użyciu nowoczesnych urządzeń jest delikatna i bezbolesna. Pozwala na usunięcie niechcianego owłosienia w szybkim czasie bez powstawania jakichkolwiek skutków ubocznych. Nowoczesne lasery opierają swoje działanie na zjawisku selektywnej fototermolizy.

Skuteczna depilacja laserowa

light sheerŚwiatło lasera pochłaniane jest przez mieszki włosowe, które zawierają melatoninę. Światło zamieniane na ciepło niszczy strukturę włosa i przyczynia się do trwałej utraty włosa i destrukcji mieszka. Najbardziej popularny na polskim rynku jest laser Light Sheer amerykańskiej firmy Lumenis, która stanowi lidera w branży kosmetycznej. Jest to laser diodowy, który podczas jednego zabiegu usuwa do 30% niechcianego owłosienia. Najczęściej wykonuje się serię kilku zabiegach w odstępach kilkutygodniowych, w celu usunięcia jak największej ilości włosów. Podczas działania wiązki światła usuwane są włosy znajdujące się w pierwszej fazie wzrostu. Wszystkie pozostałe okresy wzrostowe włosa zazwyczaj odporne są na działanie lasera. Trwała utrata włosa i obumarcie mieszka włosowego gwarantuje długoterminowe działanie zabiegu oraz gładką i pozbawioną włosów skórę. Poza tym laser pobudza skórę do szybszej regeneracji i odnowy biologicznej

Lasery Light Sheer mogą być stosowane na każdą część ciała i przy każdym rodzaju fototypu skóry. Usuwają włosy w bezbolesny sposób, a urządzenia wyposażone w dodatkowe głowice chłodzące pozwalają na przeprowadzenie bezpiecznego i komfortowego zabiegu depilacji. Ergonomiczne głowice umożliwiają dotarcie do najbardziej trudnych obszarów ciała. W gabinetach kosmetycznych można uzyskać wszelkich informacji dotyczących działania urządzenia laserowego oraz przebiegu usługi depilacji za pomocą Light Sheer.