Depilacja laserem w salonie

Depilacja laserem w salonie

Kiedyś były modne kobiety, które się nie goliły i było to zupełnie normalne. Obecnie tylko feministki się nie gołą, a pozostałe traktują to jako codzienny obowiązek. Gładkie nogi, pachy i okolice bikini są lansowane w telewizji. 

Czy laser jest bezpieczny dla każdego? 

depilacja laserowa w KrakowieKobiety nogi zaczynają już golić w wieku nastu lat. Najczęściej zaczynają od jednorazowej maszynki, bo to najtańsza i najpopularniejsza metoda na pozbycie się niechcianych włosków. Możemy wydepilować skórę stosując elektryczny depilator, który wyrywa włoski razem z cebulkami, przez co nie musimy się golić przez najbliższe tygodnie. Pomimo, że jest to bolesna metoda, to sporo kobiet się na nią decyduje. Największą skuteczność ma depilacja laserowa w Krakowie, gdyż odbywa się tam przy użyciu najnowszego sprzętu. Ta metoda daje szansę na całkowite pozbycie się włosków, w krótkim czasie. Kobiety o słabych i jasnych włosach już po pierwszym zabiegu mogą się cieszyć gładkimi nogami, a panie o ciemnych i gęstych włoskach na całym ciele, muszą go powtórzyć przynajmniej kilka razy, ponieważ są one trudniejsze do całkowitego usunięcia. Wiązka lasera wypala cały włos razem z cebulką, dlatego elekt jest długotrwały. Kolejne włosy nie mają skąd wzrastać. Laserowa depilacja jest całkowicie bezbolesna i każda kobieta może się jej poddać. Przed każdą wizytą w gabinecie kosmetyczki, przeprowadzany jest wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Po depilacji nie pozostają podrażnienia, jedynie lekko czerwona skóra przez kilka godzin. 

Chcąc sobie wydepilować całej ciało trzeba się liczyć z kosztem około kilkuset złotych. Nie każdy salon zgodzi na jednorazową usługę w takiej postaci, gdyż w razie ewentualnego uczulenia duża powierzchnia skóry może niemu ulec.