You are currently viewing Co będzie nam potrzebne gdy chcemy otworzyć sklep z bryczesami damskimi i innymi akcesoriami jeździeckimi?

Co będzie nam potrzebne gdy chcemy otworzyć sklep z bryczesami damskimi i innymi akcesoriami jeździeckimi?

Przygotowanie się do otwarcia jakiegokolwiek sklepu wymaga wielu przygotowań. Tym bardziej kiedy chcemy zaopatrywać takich wymagających klientów jak dżokeje.

Komfort jazdy Paniom zapewnią bryczesy damskie!

bryczesy damskieKażdy sport rządzi się swoimi prawami i swoim dresscodem. Ta zasada doskonale wpisuje się w specyfikę jeździectwa. Bryczesy są elastycznymi spodniami przeznaczonymi właśnie do jazdy konnej. Zapewniają komfort i pełen zakres ruchu, a dodatkowo bardzo elegancko prezentują się podczas jazdy. Oprócz nich w każdym sklepie jeździeckim powinny się znaleźć:

 • bluzy,
 • kamizelki,
 • marynarki,
 • koszule,
 • koszulki,
 • kurtki,
 • podkolanówki i skarpety,
 • rękawiczki,
 • plastrony i spinki,
 • buty.

Ważna jest także odzież ochronna, na którą składa się kask, kamizelki i odblaski. Oprócz niej zazwyczaj sklepy jeździeckie oferują szeroki zakres akcesoriów, a także wyposażenie dla konia. Wpływa ono na komfort jazdy dżokeja (np. wygodne siodło uchroni przed kontuzjami), ale także ogrzewa zwierze i chroni przed owadami. Ochraniacze dla konia zapewnią zwierzęciu maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Przyczynią się do tego także produkty do pielęgnacji i treningu oraz najwyższej jakości pokarm. Pamiętajmy, ze jeździectwo jest bardzo dostojnym sportem, w którym liczy się elegancja. Wobec tego warto zaopatrzyć sklep jedynie w towary najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania zawodników i ich koni.

Skorzystaj z firmy oferującej projektowanie stron WWW

projektowanie stron WWWObecność w sieci jest obecnie absolutną koniecznością. Odpowiednia reklama pomoże Ci rozkręcić biznes i trafić do grupy docelowej. Jeśli poważnie myślisz o otwarciu sklepu jeździeckiego, powinieneś także zainwestować w sklep internetowy. Takie rozwiązanie zawsze przynosi większe zyski, ponieważ dzięki niemu nie będziesz działać lokalnie, tylko na szeroką skalę. W tym celu zwróć się do firmy projektującej strony WWW. Początkowa inwestycja z pewnością z biegiem czasu się opłaci. Tańszą formą obecności w sieci (jednak równie opłacalną) jest prowadzenie fanpage’a na portalu społecznościowym. Udzielając się na forach i wydarzeniach jeździeckich w szybki i skuteczny sposób dotrzesz do gruby docelowej oraz zbudujesz pozytywny wizerunek. Właśnie dzięki takim zabiegom marki stają się rozpoznawalne. Innym dobrym rozwiązaniem jest zamówienie banneru internetowego na stronie powiązanej z jeździectwem – może to być np. organizator zawodów lub sprzedawca koni. Internet jest potężnym źródłem informacji i warto z tego skorzystać.

Zainwestuj w gadżety reklamowe dla firm

gadżety reklamowe dla firmGadżety reklamowe są równie ważne jak obecność w internecie. One także przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku firmy i są dobrą formą reklamy. Możesz zdecydować się na kubki, notesy, kalendarze, torby bawełniane i wiele innych. Sporym zainteresowaniem cieszą się od dłuższego czasu ekologiczne materiały promocyjne. To z pewnością dobry wybór, zwłaszcza w branży jeździeckiej, która kojarzy się z naturą. W zaprojektowaniu i wykonaniu tego typu gadżetów pomoże Ci każda agencja reklamowa. Co więcej w ramach jej usług możesz także zamówić logo, które klienci będą utożsamiać z Twoim biznesem. Oprócz tego zadbaj o siedzibę sklepu – zamontuj tablicę reklamową, kasetony led lub inne elementy, które będą zapraszać do sklepu i informować o jego siedzibie.


Więcej przydatnych informacji można znaleźć na:

 • Stajniasklep.pl – sklep z artykułami dla osób, które uprawiają jeździectwo
 • Mojafirma.infor.pl – artykuł o tym, jak otworzyć własny biznes
 • Mintes.pl – firma projektująca i wykonująca strony internetowe
 • Achates.pl – producent gadżetów reklamowych dla firm

Podsumowanie

Jeździectwo w Polsce jest nadal dosyć niszowym sportem. Być może przyczynia się do tego fakt, że pochłania on spore nakłady pieniędzy zarówno na samego konia, jak i odzież oraz akcesoria. To jednak powoduje, że jest to doskonały pomysł na własną działalność. W końcu czego nie zapewni dżokej sobie i swojemu ulubionemu wierzchowcowi?

Dodaj komentarz